برزیل در فینال کوپا بدون ویلیان
13 تیر 98 - 00:00

با اعلام رسمی تیم ملی برزیل، ویلیان، ستاره برزیلی چلسی به دلیل مصدومیت فینال کوپا آمه‌ریکا را از دست داده و در بازی با پرو به میدان نخواهد رفت.
ویلیان، مهاجم برزیلی چلسی به دلیل مصدومیت از ناحیه عضله همسترینگ، فینال کوپا آمه‌ریکا را از دست داد و بر اساس اعلام تیم ملی برزیل، دیدار این تیم مقابل پرو که روز یکشنبه در فینال کوپا آمه‌ریکا 2019 برگزار می‌شود را از روی نیمکت تماشا خواهد کرد.
ویلیان روز سه‌شنبه در جریان پیروزی 2-0 برزیل بر آرژانتین، در نیمه دوم به زمین فرستاده شد اما فدراسیون فوتبال برزیل دیروز چهارشنبه اعلام کرد ستاره چلسی در این دیدار از ناحیه عضله همسترینگ مصدوم شده و نمی‌تواند در فینال رقابتها بازی کند.
با اینکه مصدومیت ویلیان جدی نیست اما به دلیل زمان کمی که تا روز برگزاری فینال، یعنی یکشنبه آینده، باقی مانده او قادر به حضور در این بازی نخواهد بود. برزیل روز یکشنبه در خانه خود تلاش خواهد کرد برای اولین بار بعد از سال 2007 جام قهرمانی کوپا آمه‌ریکا را بالای سر ببرد.
ویلیان 30ساله که در باشگاه چلسی عضویت دارد تا اینجا در کوپا آمه‌ریکای 2019 تنها به عنوان یار تعویضی به میدان فرستاده شده ولی او موفق شد در جریان پیروزی 5-0 سلسائو بر پرو در مرحله گروهی گلزنی کند. ویلیان در مرحله یک‌چهارم نهایی هم در بازی برزیل و پاراگوئه برای تیم ملی کشورش یک پنالتی را به گل تبدیل کرده بود.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام