جعفرزاده: چاپ
صحبت های ویلموتس به گوش جهان برسد
13 تیر 98 - 00:00

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم صحبت های سرمربی خارجی تیم ملی فوتبال اییران به گوش مردم جهان برسد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره مصاحبه سرمربی تیم ملی پیرامون کشورمان اظهار داشت: اینکه مارک ویلموتس،سرمربی خارجی تیم ملی ایران از امنیت کشورمان صحبت می کند موضوع بسیار مهمی است و نشان می دهد که این امر اتفاقی نیست و همیشه امنیت وجود داشته است. بارها گفتیم توریست و گردشگران خارجی اگر به ایران سفر داشته باشند متوجه می شوند که کشورمان دارای چه جذابیت هایی بوده و امنیت دارد. اینکه دهها رسانه خارجی اقدام به سیاه نمایی میکنند تا گردشگران به ایران سفر نکنند اما صحبت های این سرمربی خارجی گویای همه چیز است. در واقع این اولین بار نیست که گفته شده است ایران امن است بارها اعلام شده بود اما در رسانه ها مطرح نمیشد که خوشبختانه ویلموتس به آن به درستی اشاره کرده است.

وی ادامه داد: نمایندگان؛ سفرا و پارلمان هایی که به ایران آمدند واقعا در خیابانهای تهران با تعجب راه می رفتند آنها فکر نمی کردند چنین امنیتی وجود دارد و من معتقدم این امنیت را مدیون 240 هزار شهیدی هستیم که در راه 8 سال دفاع مقدس،جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم داده ایم. ما اگر مشکلی داریم، آن را داخل خانواده خودمان حل می کنیم و مصمم هستیم. با این رویه ای که زیر سایه رهبری عزیز، وفاق و همدلی ملی ایجاد شده ایران اسلامی مان هیچ مشکلی نخواهیم داشت‌.امیدوارم این حرف سرمربی فوتبال ایران به گوش خیلی از کسانی که به ایران نیامده اند برسد.

وی در پایان گفت: از فدراسیون فوتبال که در شرایط سخت اقتصادی همت کرده و به دنبال یک مربی خوب خارجی رفته تا تیم ملی فوتبال بتواند به جایگاه واقعی خود برسد و فارق از آن، نمادی را از ایران ترسیم کند ، تشکر و قدردانی می کنم. این امر نشان دهنده این است که رئیس و مسولان فدراسیون فوتبال شخصیتهایی کشور دوست، وفادار به وطن بوده وتلاش کردند چهره واقعی به رویت میهمان خارجی برسانند.در واقع معتقدم مسولان فدراسیون وفاداری به وطن را معنا کردند .نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام