حادثه بمب گذاری در زاهدان!
15 تیر 98 - 00:00

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در رابطه با حادثه روبه روی پادگان شهید عامری زاهدان دو نفر را دستگیر کردیم که با دستور قضایی در اختیار هستند.

سردار محمد قنبری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح بمب گذاری تخریبی در زاهدان پرداخت و گفت: در ماجرای بمب صوتی که اخیرا در زاهدان اتفاق افتاد، یک بمب تخریبی قوی دیگر مملو از مواد منفجره تی ان تی در داخل یک دیگ زودپز جاساز شده بود.

این مسئول افزود: همراه این بمب تخریبی که در یک منطقه مسکونی قرار داده شده بود مقادیر زیادی ترکش های آهنی و ساچمه قرار داده بودند که در صورت انفجار می توانست تلفات انسانی زیادی داشته باشد.

قنبری با تاکید بر اینکه عملا گروهک های تروریستی ضدیت خود با مردم عادی را اعلام کردند، بیان کرد: در گام اول پس از تخلیه منطقه از شهروندان، کنترل از راه دور بمب از کار انداخته و سپس خنثی شد.

سردار قنبری با بیان اینکه حوادث اخیر هیچ گونه تلفات جانی وارد نکرده و گروهک به هدف خود نرسیده است، گفت: در رابطه با حادثه روبه روی پادگان شهید عامری زاهدان دو نفر را دستگیر کردیم که با دستور قضایی در اختیار هستند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عامل شهادت استوار یکم حسن دلاور که توسط خودرو قاچاق سوخت به شهادت رسید را نیز امسال دستگیر کردیم.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام