مالک و مدیرعامل باشگاه داماش گیلان محروم شدند
16 تیر 98 - 18:10

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان روز یکشنبه در مصاحبه ای اظهار داشت: کمیته اخلاق آرای مربوط به دیدار جنجالی فینال جام حذفی فوتبال که بین تیم های داماش گیلان و پرسپولیس برگزار شد را اعلام کرد.
میثم محبوب افزود: دیدار فینال جام حذفی فوتبال ایران ۱۲ خرداد ماه در حالی در اهواز برگزار شد که حاشیه‌های تلخ پیرامون این دیدار میلیون‌ها هوادار فوتبال را سرگردان و هزاران تماشاگر حاضر در ورزشگاه فولاد اهواز را بلاتکلیف کرده بود که سرانجام این بازی با بی نظمی های زیاد برگزار شد و در نهایت تیم داماش با نتیجه یک بر صفر مغلوب حربفش شد.
وی بیان کرد: بر اساس رای صادره، محرومیت شش ماهه و جریمه نقدی برای اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان و محمدمهدی الطافی مدیرعامل این باشگاه در نظر گرفته شده و به جز این نیز حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال به مدت پنج سال محرومیت از فعالیت‌های فوتبالی و جریمه نقدی محکوم شده است.
محبوب بیان کرد: سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت های سازمان لیگ نیز به دو سال محرومیت و جریمه نقدی و عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نیز به جریمه نقدی محکوم شد.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام