خواهان بهترین نتیجه برای ایران هستیم
20 تیر 98 - 00:00

 سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: در مسابقات جوانان جهان در کل تاریخ والیبال ایران تنها یک مدال برنز کسب کردیم و امسال سعی می‌کنیم نتایج بهتری از گذشته کسب کنیم.
به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی، سرمربی تیم جوانان ایران درباره آخرین وضعیت تیم ایران اظهار داشت: مرحله آخر اردوی تیم جوانان را پشت سر می‌گذاریم. طی روزهای آینده برای مسابقات جوانان جهان در بحرین عازم خواهیم شد. تیم اردوهای خوبی را سپری کرد و در مراحل مختلف بازیکنان مختلف ما از تیم‌های نوجونان و بزرگسالان به ما اضافه شدند و توانستیم به جمع‌بندی خوبی برسیم.
سرمربی تیم جوانان ایران در ادامه تصریح کرد: تیم وضعیت خوبی دارد و با توجه به هماهنگی‌های انجام گرفته با سرمربی و سرپرست تیم ملی بزرگسالان، مقرر شد دو بازیکن یعنی یلی و حضرت‌پور بعد از لیگ ملت‌ها به ما در بحرین ملحق شوند تا با تمام قوا در این مسابقات شرکت کنیم.
عطایی در پایان صحبت‌های خود خاطر نشان کرد: در مسابقات جوانان جهان در کل تاریخ والیبال ایران تنها یک مدال برنز کسب کردیم و امسال سعی می‌کنیم نتایج بهتری از گذشته کسب کنیم. با حمایت‌هایی که انجام گرفته و نیروهایی که در اختیار داریم، تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه‌ی والیبال ایران را کسب کنیم و باعث سربلندی جامعه والیبال ایران شویم.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام