هاِزارد: پوستر زیدان را به دیوار اتاقم زده بودم
19 مرداد 98 - 00:00

هافبک بلژیکی کهکشانی‌ها می‌گوید از همان دوران کودکی علاقه زیادی به رئال مادرید داشته است.
ادن اِزار که در این تابستان در ازای 100 میلیون یورو - که با پاداش‌های در نظر گرفته شده می‌تواند به 140 میلیون یورو برسد - از چلسی به رئال مادرید پیوست، در گفت‌وگو با نشریه ایتالیایی «کوریره دلا سِرا» گفت: از زمان کودکی رویای این را داشتم که روزی پیراهن رئال مادرید را بر تن کنم. وقتی رئال در خانه شما را می‌زند، تنها کاری که می‌توانید بکنید، گشودن در به روی آنهاست. من چندین سال فرامو‌ش‌ نشدنی در چلسی داشتم اما در رئال مادرید در آسمان هفتم هستم. زین‌الدین زیدان یکی از الگوهای من بود و حتی پوسترش را روی دیوار اتاقم زده بودم. حالا زیزو سرمربی‌ام است.
هافبک بلژیکی کهکشانی‌ها در خصوص کار با دو سرمربی ایتالیایی - آنتونیو کونته و مائوریتزیو ساری - در چلسی اظهار داشت: من چیزهای زیادی از کونته و ساری یاد گرفتم. آنها مربیانی متفاوت از یکدیگر به لحاظ شخصیتی و ایده‌های فوتبالی بودند اما در یک چیز مشترک بودند و آن این بود که هر دو به دنبال قهرمانی بودند.
اِزار تصریح کرد: کونته و ساری سبک بازی خاص خود را دارند و دقیقاً می‌دانند که باید چه دستورالعملی را به بازیکنان خود بدهند. خودم هم بازی‌های سری A را نگاه می‌کنم چون شور و اشتیاق خاصی به فوتبال دارم و لیگ ایتالیا یکی از مهمترین لیگ‌های جهان است.
ستاره شماره «7» کهکشانی‌ها همچنین در خصوص انتقال 75 میلیون یورویی (65 میلیون یورو به علاوه 10 میلیون یورو پاداش) از منچستریونایتد به اینتر تحت‌ هدایت کونته پیوست، خاطرنشان کرد: لوکاکو مهاجمی شگفت‌انگیز است، گلزنی که می‌تواند خودش را با هر تیمی وفق دهد. روملو گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند که برای یک مهاجم نوک مهم است اما درست نیست که او را تنها بر اساس گل‌ها قضاوت کنیم. لوکاکو کارهای دیگری به غیر از گلزنی هم می‌کند.
ادن اِزار در تکمیل صحبت‌هایش یادآور شد: برای مثال روملو در بازی مالکیت توپ به هنگام حمله و تشویق هم‌تیمی‌هایش برای پیوستن به وی در کارهای هجومی تیم عالی است. با وجود روملو در ترکیب، هر کسی در تیم بهتر بازی می‌کند. 
وی در پایان با اشاره به قد کوتای خودش به شوخی گفت: اگر عاشق بسکتبال بودم، به دردسر می‌افتادم. از این حیث فوتبال ورزشی دموکراتیک است و استعداد با سانتی‌متر ارزیابی نمی‌شود.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام