رونالدو: چاپ
لیگ قهرمانان بزرگ‌ترین تفاوتم با «مسی» است
22 مرداد 98 - 00:00

در کلیپ دیگری که شبکه DAZN برای پخش مستند سریالی خود به نام "پشت صحنه"، منتشر کرده است؛ فوق ستاره پرتغالی در حال مصاحبه دیده می‌شود. او در این کلیپ رقابت دیرینه خود با جادوگر آرژانتینی بارسا و همچنین نبرد همیشگی آنان برای "اثبات بهترین بودن تمام دوران ها" را مورد بحث قرار می‌دهد.

مرد پرتغالی در این خصوص اظهار داشت: تفاوتم با مسی این است که من در چندین باشگاه بازی کرده و لیگ قهرمانان را با تیم‌های مختلفی فتح کرده‌ام.

وی ادامه داد: من برای ۶ فصل متوالی بهترین گلزن لیگ قهرمانان بودم؛ بازیکنان زیادی وجود ندارند که پنج بار فاتح لیگ قهرمانان شده باشند و بنابراین احساس می‌کنم این تورنمنت شناسنامه من است.

مرد پرتغالی در ادامه تاکید کرد: مسی بازیکن فوق العاده‌ای است که نه به خاطر توپ‌های طلایی که برده بلکه به خاطر پیشرفت هر ساله‌اش در یادها خواهد ماند، درست مثل من.

رونالدو در توضیح این موضوع تصریح کرد: من هر روز صبح با این ایده از خواب بیدار می‌شوم که تمرین کنم و چیزهای بیشتری به دست آورم نه فقط برای به دست آوردن پول بیشتر؛ خدا را شکر از این بابت در مضیقه نیستم بنابراین چیزی که می‌خواهم جایگاهی در تاریخ فوتبال است.

مهاجم ۳۴ ساله پرتغالی در سال ۲۰۰۸ لیگ قهرمانان را با پیراهن منچستریونایتد فتح کرد و در ادامه چهار با رئال فاتح این تورنمنت شد که سه مورد آن به طور متوالی در فاصله سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ به وقوع پیوست.

رونالدو درست مثل مسی توپ طلای جهان را پنج بار به خانه برده است.

در سوی مقابل، مسی ۳۲ ساله تمام دوران فوتبالی خود را در بارسلونا سپری کرده اما تنها چهار بار جام لیگ قهرمانان را بالای سر برده که تازه‌ترین آن به سال ۲۰۱۵ باز می گردد.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام