علاقه «زیدان» به «پوگبا» کار دست رئال می‌دهد
23 مرداد 98 - 00:00

 ماه عسل دوم «فلورنتینو پرز» و مرد فرانسوی دوست داشتنی‌اش ممکن است خیلی زود به پایان برسد و دلیل آن هم یک نفر است: پل پوگبا.

«زین الدین زیدان» با ابراز نارضایتی از تلاش های رئال برای امضای قرارداد با «پل پوگبا» کهکشانی ها را تهدید به جدایی زودهنگام کرد.

زمانی که زیدان مارس سال جاری به سانتیاگو برنابئو بازگشت، پرز به او ضمانت داد تا در مورد بازیکنانش اختیار تام داشته باشد و از این رو، زیدان ناکامی رئالی‌ها را در جذب هافبک فرانسوی نوعی بی‌احترامی تلقی کرده است.

با این حساب، در صورتی که درخواست‌های مرد فرانسوی برآورده نشود، برنده اسبق توپ طلا گزینه جدایی از رئال را مورد بررسی قرار خواهد داد.

تازه‌ترین توهین برای زیدان در جریان هفته گذشته و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انگلیس رخ داد؛ زمانی که باشگاه از انتقال «گرت بیل» به خارج از پایتخت اسپانیا ناکام ماند.

براساس گزارش روزنامه مارکا، زیزو معتقد است که سفیدپوشان زمانی که پای تقویت تیم به میان بیاید به اندازه کافی برای جلب رضایت وی تلاش نمی‌کنند و این موضوع شاید یکی از دلایل اصلی وی برای جدایی از کهکشانی‌های محبوبش باشد.

و آخرین نکته که البته اهمیت کمی هم ندارد این است که زیدان بر این باور است که پرز در هنگام راضی کردن وی برای بازگشت به برنابئو به او دروغ گفته است؛ پرز خیلی زود برای متقاعد کردن زیدان دست به کار شد اما در برآوردن نیازها و درخواست‌های سرمربی دوست داشتنی خود همواره ناکام عمل کرده است.با توجه به فرصت چهار روزه تا آغاز فصل جدید لالیگا، زیدان تلاش خواهد کرد تا یکی از بدترین پیش‌فصل‌های تاریخ رئال را به دست فراموشی بسپارد اما در صورتی که شرایط باب میل او تغییر نکند، آنگاه دوره دوم حضور وی در رئال خیلی زودتر از آنچه به نظر می‌رسید، تمام خواهد شد.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام