مرمت و بازسازی استخر مجموعه ورزشی سوریان انجام شد
28 مرداد 98 - 00:00

عملیات اجرایی مرمت و بازسازی ساختمان‌های اداری و استخر مجموعه ورزشی سوریان به پایان رسید.
به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، عملیات تعمیر اساسی ابنیه استخر سوریان که مطابق پیش‌بینی‌های انجام شده، 45 روز در نظر گرفته شده بود، در بازه زمانی 25 روزه به اتمام رسید تا شهروندان منطقه 20 در آستانه عید بزرگ سعید غدیر خم، از امکانات این مجموعه بهره‌برداری و استفاده مطلوب را داشته باشند.
عملیات تعمیرات اساسی ابنیه و بخشی از تأسیسات مجموعه ورزشی آبی سوریان که طی مدتی کمتر از یک ماه تکمیل و به اتمام رسیده، در دو بخش ساختمان اداری و قسمت استخر شامل پیرامون استخر و جکوزی، اتاق احیا و... است که با تخریب و تراش کاشی‌های قدیمی، کف و دیوار و اجرای زیرسازی، لایه آب‌بندی و نصب مجدد کاشی استخری به متراژ حدود 700 مترمربع، 35 مترمربع قیرگونی، چهار مترمربع پوکه‌ریزی، تهیه و نصب سرویس بهداشتی، اجرای حدود 600 مترمربع رنگ پلاستیک سقف و 800 مترمربع رنگ روغن دیوار به سرانجام رسید.
در تفاهم‌نامه‌ای که تیر ماه سال جاری مابین سازمان ورزش و سازمان عمرانی مناطق شهرداری منعقد شد، قرار بر آن شد که سازمان عمران نسبت به تعمیر و احیای تأسیسات و ابنیه ساختمانی مانند موتورخانه، جکوزی، استخر و... مجموعه‌های ورزشی با ابلاغ اولویت‌ها از سوی سازمان ورزش و نیز بازسازی زمین‌های چمن مصنوعی اقدام کند.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام