آتی سنتر، پروژه ای چند منظوره در قلب اقتصادی مشهد
3 شهریور 98 - 00:00

دکتر محمد رسولی |مدیرعامل آتی ساز|
شرکت «آتی‌ ساز» به عنوان نماد بلند مرتبه سازی در کشور، یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های حوزه ساختمان بوده که تجربیات بسیار موفقی در پروژه ها و شهرهای مختلف داشته است. 
به پشتوانه این سابقه درخشان، آتی‌ساز از سال‌های قبل به دنبال فرصتی بود که از طریق ساخت یک پروژه مناسب، کارآمد و با کیفیت، خدمتی شایسته و درخور شأن مجاوران و زائران حضرت رضا(ع) ارائه دهد. براین اساس، بررسی های مختلفی برای اجرای یک پروژه مطلوب در مشهد صورت گرفت و آنچه که همواره به عنوان یک اصل مهم در این بررسی ها مد نظر قرار داشته است، این بوده که این پروژه، باید منافع اقتصادی خریداران و سرمایه گذاران را تامین کنند و همچنین مبتنی بر ساختار فرهنگی و اجتماعی شهر و منطقه ای که در آن قرار می‌گیرد، باشد. نهایتاً نتیجه این بررسی ها و مطالعات، منجر به طراحی و شروع عملیاتِ ساخت پروژه آتی سنتر مشهد شد. در این پروژه برای هر یک از بخشهای مسکونی اداری و تجاری، اهداف و چشم اندازهایی تعریف شد که فرایند طراحی و ساخت و ساز مبتنی بر آن پیش برده شد. بر این اساس در واحدهای مسکونی، ارائه خدمات در سطح برج های مسکونی، دسترسی به پارکینگ، توجه به محدودیت های ترافیکی، مسیر رفت و آمد مجزا از بخش های تجاری و اداری و... مد نظر قرار گرفت. در بخش اداری نیز، با توجه به قرارگیری پروژه در قلب اقتصادی شهر، دسترسی به مراکز تجاری و اقتصادی و همچنین اختصاص پارکینگ های مناسب برای کارکنان و مراجعان و سایر خدمات مورد نیاز مجموعه ها و شرکت‌های اداری و تجاری تعریف شده است. در بخش تجاری نیز شکل گیری یک بازار مدرن که نیاز ساکنان و مسافران را برطرف کند در دستور کار قرار گرفت. در این راستا تلاش می شود با تعریف کاربری های مناسب و متناسب با بافت اقتصادی منطقه، رونق واحدهای تجاری دنبال شود تا کسبه و سرمایه گذاران در این بخش، نسبت به آینده سرمایه گذاری و کسب و کار خود اطمینان و باور قلبی پیدا کنند.
در کنار همه این موارد، توجه به بافت فرهنگی اجتماعی شهر که متبلور در سازه و نمای خاص پروژه است در کنار تعریف باشگاه رفاهی و ارائه خدمات جانبی با محوریت نیازهای خانواده در مراجعه به مجتمع های تجاری مورد توجه قرار گرفته است. از سوی دیگر تنها فودکورت منطقه در این پروژه به نحوی تعریف و ساخته شده است که حتی در زمان تعطیلی بخش تجاری مجتمع، قابلیت ارائه خدمات به مشتریان را دارا می‌باشد. 
امیدواریم که پس از استقبال بینظیر خانواده ها و فعالان اقتصادی در ایام جشنواره فروش، بتوانیم با اتمام و بهره برداری باشکوه این مجتمع ، اعتماد خریداران را پاسخ دهیم.

امکانات پروژه
- 161 واحد اداری: از 69 الی 182 متر مربع 
- 161 واحد مسکونی:از 58 الی130 متر مربع 
- 88 واحد واحد تجاری: از 32 الی360 متر مربع 
- نزدیکی بـــه حرم مطهر
- منطقه پرتردد زائرین و مسافرین
- دسترسی آسان بـه بزرگراه‌های اصلی شهر
- سـهولت دسترســی بـه فرودگاه، راه آهـــن و پایانـــه مســـافربری
- قرارگیری در خارج از طرح ترافیک 
- مجهز به 1000پارکینگ‌ اختصاصی 
- رســتــوران و فودکــورت مستقل 
- هایپرمارکت با 5000 متر مربع مساحت
- مجهز به دوربین مدار بسته 
- مجهز به سیستم صوت و پیجینگ
- مجهز به ژنراتورهای قدرتمند جهـــت روشــــنایی اضطــــراری
- مجهز به سیستم اعلام واطفاء حریق
- مجهز به سیستم هواساز مرکزی و تاسیسات پیشرفته و موتورخانه مرکزی
- مجهز به سازه بتنی با عرشه فولادی

شماره تماس: 09355046161-05138545941
آدرس:خیابان پاسداران جنب دارایی
شبکه‌های اجتماعی: aticenter.mashhad
وب‌سایت: www.atisazco.irنویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام