مشکلات‌ مالی، مانعی پیش‌روی سرخ‌پوشان
3 شهریور 98 - 00:00

 مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر، موانعی را پیش روی قهرمان فوتبال ایران قرار داده که می‌تواند در ادامه مسابقات برای سرخ‌پوشان پایتخت حواشی مختلفی را ایجاد کند.
به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس در چند وقت اخیر دچار مشکلات منحصر به فردی شده که این مشکلات در چند وقت اخیر باعث بروز ناهماهنگی‌هایی در سطوح مختلف باشگاه نیز شده است.
یکی از مشکلات باشگاه پرسپولیس با آژانس هواپیمایی است که در چند وقت اخیر برای پرسپولیس بلیت تهیه می‌کرده است. طلب این آژانس باعث شده تا ادامه همکاری آنها با پرسپولیس در ابهام قرار بگیرد.
در این میان مشکلات به تیم هم بروز کرده و بازیکنان از شرایط مالی کنونی رضایت ندارند. به خصوص بازیکنان خارجی که با مشکلات عجیبی روبه‌رو شده‌اند.
در قرارداد بازیکنان خارجی ذکر شده که باشگاه موظف است برای خانواده بازیکنان بلیت تهیه و مقدمات حضور آنها در ایران را فراهم کند.
یکی از خارجی‌های پرسپولیس هم به همین خاطر به باشگاه مراجعه می‌کند تا طبق قرارداد برای خانواده‌اش بلیت تهیه شود، اما مسئولان باشگاه اعلام می‌کنند که پول در حساب باشگاه نیست و باشگاه نمی‌تواند برای خانواده این بازیکن بلیت تهیه کند.
شنیده می‌شود مسئولان باشگاه به بازیکنان خارجی اعلام کرده‌اند که خودشان برای خانواده خود بلیت تهیه کند، چراکه باشگاه اقدامی دراین باره انجام نخواهد داد. این در حالی است که بازیکنان هنوز درصد زیادی از قرارداد سال گذشته خود را همراه پاداش‌های مختلف طلب دارند و از قرارداد امسال نیز مبلغی دریافت نکرده‌اند.
در روزهایی که اخبار متعددی مبنی بر حواشی متعدد در باشگاه پرسپولیس و تغییرات کلان مدیریتی به گوش می‌رسد، باید دید بازیکنان تا چه زمانی برابر مشکلات مالی سکوت می‌کنند.
شاید مشکلات بی‌پایان مالی، برای قهرمان سه سال گذشته فوتبال ایران مسائلی را ایجاد کند که سرخ‌پوشان پایتخت را از تکرار موفقیت‌های اخیر دور کند.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام