آقای خاص پشت درب‌های برنابئو منتظر یک تماس «خاص»
3 شهریور 98 - 00:00

همزمان با قوت گرفتن گمانه‌زنی‌ها در خصوص اخراج احتمالی «زین الدین زیدان» از سانتیاگو برنابئو، «خوزه مورینیو» به عنوان گزینه‌ای غافلگیر کننده با کهکشانی‌ها ارتباط داده شد.

زیدان پس از کسب سه عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی لالیگا به همراه سفیدپوشان در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸، ژانویه سال گذشته در تصمیمی غافلگیرکننده از جمع این تیم جدا شد و در ادامه مارس سال جاری به برنابئو بازگشت.

با این وجود، دوره دوم حضور وی در مادرید تا اینجای کار چندان موفقیت‌آمیز نبوده است؛ کهکشانی‌ها با هدایت مرد فرانسوی فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ را در لالیگا ناامید کننده به پایان رسانده و فصل جدید را هم با یک برد و یک تساوی آغاز کرده‌اند.

«فلورنتینو پرز» رییس باشگاه رئال با ولخرجی ۳۰۰ میلیون یورویی در بازار نقل و انتقالات تابستان سال جاری، از مرد شماره یک نیمکت تیمش حمایت کرد؛ با این وجود، زیدان با توجه به این سرمایه گذاری گزاف برای بردن جام بی‌شک تحت فشار زیادی خواهد بود.

براساس گزارش دیاریو اسپورت، پرز گزینه بازگرداندن آقای خاص را مد نظر قرار داده است به ویژه با توجه به اینکه مرد پرتغالی در سال ۲۰۱۲ لالیگا را برای سفیدپوشان به ارمغان آورد.

با توجه به اینکه مورینیو پیشنهادهای بیشمار خود را از زمان اخراج از اولدترافورد رد کرده است، به نظر می‌رسد برای رسیدن دوباره به نیمکت رئال گوش به زنگ لغزش زیدان، خبردار ایستاده باشد.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام