لطفا بگویید در کنفرانس استراماچونی چه اتفاقی رخ داد؟
4 شهریور 98 - 00:00

 پیشکسوت باشگاه استقللال گفت: اتفاقاتی که در نشست مطبوعاتی پس از پایان بازی استقلال و ماشین سازی تبریز رخ داد، بسیار زشت بود و به نظرم فتحی و دیگر مدیران استقلال باید توضیح بدهند که چرا چنین اتفاقی شکل گرفت.
مجید نامجو مطلق اظهار داشت: این درست که استقلال در هفته اول مسابقات لیگ برتر شکست خورد، اما باید به این تیم زمان داد تا بتواند تا در هفته‌های آتی شکل واقعی خود را پیدا کند.
وی افزود: استقلال علاوه بر اینکه نتیجه را به ماشین سازی تبریز واگذار کرد، در خلق موقعیت و نمایش زیبا نیز به بن بست خورد که امیدوارم در مسابقات آینده با تدابیر آندره‌آ استراماچونی و سایر اعضای کادر فنی‌اش این مشکلات از بین رود.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استراماچونی در سطح اول فوتبال اروپا مربیگری کرده است و وقتی چنین مربی‌ای را به ایران می‌آورید، باید تمامی ابزار لازم را در اختیارش قرار دهید. مدیران استقلال پیش از اینکه استراماچونی را به ایران بیاورند باید از این مساله آگاهی می‌داشتند که حتی کوچک‌ترین کمی و کاستی در امکانات وجود نداشته باشد.
نامجو مطلق تصریح کرد: اتفاقاتی که در نشست مطبوعاتی پس از پایان بازی استقلال و ماشین سازی تبریز رخ داد، بسیار زشت بود و به نظرم «امیر حسین فتحی» و دیگر مدیران استقلال باید توضیح بدهند که چرا اتفاقی شکل گرفت. اینکه برای سرمربی خارجی تیمی مترجم در نظر گرفته و هماهنگی‌های لازم در این باره صورت بگیرد از اصول ابتدایی مدیریت فوتبالی است.
وی تاکید کرد: استراماچونی مربی بزرگی است و باید در این برهه زمانی از او حمایت کرد تا بتواند تفکرات تاکتیکی‌اش را در استقلال جا بیندازد. استقلال باید از شکست در هفته اول درس بگیرد و نقاط ضعفش را برای بازی‌های آینده برطرف کند.
بازیکن اسبق استقلال ادامه داد: هواداران استقلال بیشتر از هر زمان دیگری منتظر موفقیت استقلال هستند و چیزی جز قهرمانی آن‌ها را راضی نخواهد کرد.
نامجو مطلق در پایان گفت: استقلال در سال‌های گذشته به خاطر از دست دادن امتیازات ابتدای فصل لطمات زیادی خورد و این موضوع نباید در این فصل تکرار شود.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام