مدیرعامل سپیدرود : تمام تلاش خود را بکار بستیم تا مشکلات مالی حل شود
4 شهریور 98 - 00:00

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا مشکلات مالی این تیم را حل کنیم.

افشین ناظمی اظهار داشت: البته اکثر تیم ها با مشکلات مالی مواجه هستند و تیم سپیدرود نیز از دیرباز با مشکل مالی مواجه بوده ولی ما تمام سعی و تلاش خود را به کار بسته ایم تا این مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود: با برطرف شدن مشکلات مالی به طور حتم کادر فنی و بازیکنان سپیدرود رشت با تمرکز بیشتری در میادین حضور می یابند و بدون دغدغه فقط به فکر بازی و کسب نتیجه مطلوب خواهند بود و هدف ما نیز این است که فکر و حواس کادرفنی و بازیکنان فقط معطوف به بازی باشد.

وی ادامه داد: در این راستا نیز از مسئولان ارشد گیلان و همچنین مسئولان ورزش این استان که تاکنون نیز از تیم های گیلانی حمایت کرده اند، درخو است دارم تا همچنان نگاه ویژه ای به این تیمها داشته باشند و با ارایه راهکارهای مناسب ، مشکلات مالی این تیم ها را حل و به حداقل برسانند. 

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در ادامه به آخرین وضعیت این تیم نیز اشاره و بیان کرد: پس از انجام هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول ، این تیم تمرینات خود را در رشت دنبال کرد و امروز نیز راهی تهران شد تا در هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول رو در روی تیم نیروی زمینی قرار گیرد.

ناظمی اضافه کرد: خوشبختانه سپیدرود رشت تمرینات خوبی را انجام داده و با آمادگی کامل به مصاف نیروی زمینی می رود و هدف ما این است که در این دیدار به برتری دست یابیم تا با کسب سه امتیاز این بازی، در جدول رده بندی نیز صعود کنیم.

وی تصریح کرد: البته با پیروزی در این بازی خارج از خانه ، نه تنها جایگاه بهتری را در جدول کسب خواهیم کرد، بلکه بازیکنان نیز با اعتماد به نفس بیشتری در سایر دیدارها حضور خواهند یافت و از لحاظ روحی روانی شرایط تیم بسیار مطلوب خواهد شد.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به این امر، بازی با تیم نیروی زمینی تهران برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمام سعی و تلاس خود را به کار خواهیم بست تا در این دیدار به برتری برسیم.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نیروی زمینی تهران عصر سه شنبه در هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در تهران رو در روی هم قرار می گیرند.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام