نویل: چاپ
برای «سولسشر» هیچ میانبری وجود ندارد
5 شهریور 98 - 00:00

ستاره اسبق باشگاه منچستریونایتد پس از شکست غافلگیرکننده این تیم مقابل کریستال پالاس اظهار داشت: هیچ میانبری برای رسیدن به صدر جدول وجود ندارد، یوناتید برای بازگشت به روزهای اوج دست‌کم به چهار یا پنج پنجره نقل و انتقالات نیاز دارد.

«گری نوی» مصرانه معتقد است که صبوری گره‌گشای یونایتد بوده و براساس پیش‌بینی وی این تیم تا پیش از فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ برای چالش قهرمانی آماده نخواهد شد.

یونایتد آخر هفته گذشته به شکلی غافلگیرکننده در بازی خانگی مقابل کریستال پالاس با نتیجه ۲ بر یک متحمل شکست شد؛ این در حالی است که این تیم فصل جدید را با پیروزی خانگی مقابل چلسی و تساوی در برابر وولورهمپتون آغاز کرده بود.

باشگاه دوست‌داشتنیِ نویل پس از بازنشستگی «سر الکس فرگوسن» در سال ۲۰۱۳، دوران پرتلاطمی را سپری کرده و در تلاش برای پیدا کردن فرمول پیروزی و قهرمانی، سرمربیان زیادی را تعویض و بازیکنان گران‌قیمتی را به اولدترافورد آورده است.

با این حال، کاپیتان اسبق شیاطین سرخ مدعی است که برای «اوله گانر سولسشر» هیچ میانبری برای رسیدن به صدر جدول وجود نداشته و این تیم تا پیش از فصل ۲۰۲۱ – ۲۰۲۲ به طور جدی وارد کورس نبرد برای قهرمانی لیگ برتر نخواهد شد.

نویل در این خصوص اظهار داشت: فکر می‌کنم یونایتد همچنان به تجربه کردن لحظات این‌چنینی ادامه خواهد داد؛ درد و شکست‌هایی که هیچ توضیحی برای آنها وجود ندارد، اجتناب ناپذیر است؛ پیروزی قاطعانه مقابل چلسی در روز افتتاحیه، عملکرد خوب مقابل وولورهمپتون اما به یکباره در خانه کریستال پالاس یقه شما را می‌گیرد؛ خیلی عجیب است.

وی ادامه داد: زمانی که سعی می‌کنید رشد کرده و از یک فرهنگ به فرهنگی دیگر تغییر موقعیت دهید، این نوع نتایج طبیعی است؛ تمام مجموعه منچستریونایتد باید صبور بوده و به کاری که انجام می‌دهند متعهد بمانند.

سولسشر نخستین فصل کامل خود را به عنوان سرمربی در اولدترافورد سپری می‌کند و پس از اشتباهات پرهزینه در بازار نقل و انتقالات در سال‌های اخیر، جوانگرایی و تزریق اشتیاق در قلب برنامه بازسازی وی قرار دارد.

نویل افزود: مهمترین موضوع برای یونایتد و سولسشر در مورد بازار نقل و انتقالات اشتباه نکردن و اضافه کاری نکردن است بلکه آنها باید از در اختیار داشتن بازیکنان مناسب اطمینان حاصل کنند؛ شاید کمی طولانی باشد اما به اعتقاد من برای سر و سامان گرفتن یونایتد و آماده شدن کامل آنها برای رقابت با لیورپول و منچسترسیتی فعلی، به چهار یا پنج پنجره نقل و انتقالات نیاز است.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام