وزیر ارتباطات چند پروژه مخابراتی را در گیلان افتتاح کرد
8 شهریور 98 - 04:48

گیلان آنلاین: آدری جهرمی وزیر ارتباطات به‌مناسبت هفته دولت با سفر به گیلان، چندین پروژه مخابراتی را در این استان افتتاح کرد.

 

 

گیلان آنلاین: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌مناسبت هفته دولت با سفر به گیلان، صبح امروز چندین پروژه مخابراتی را در شهرستان‌های مختلف استان گیلان افتتاح کرد.

محمدجواد آذری جهرمی همچنین امروز در جلسه کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود اظهار داشت: اقدامات انجام شده برای پوشش مخابراتی در این شهرستان برای بهبود شرایط و خدمات‌دهی به مردم است و ما همواره برای حل مشکلات مختلف در این زمینه تلاش می‌کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شاخصه‌های شهرستان شهیدپرور لنگرود را مورد اشاره قرار داد و افزود: این شهرستان از شخصیت‌های بزرگ و برجسته‌ای برخوردار است و با توجه به حجم مسافرپذیر بودن استان‌های شمالی لازم است که امکانات بیشتری برای توسعه ارتباطات مخابراتی در این استان‌ها فراهم شود.

بیشتر بخوانید

آذری جهرمی خاطرنشان کرد: اخیراً اقدامات خوبی برای توسعه ارتباطات مخابراتی در استان‌های گیلان و مازندران انجام شده است که بهبود وضعیت ارتباطی را نیز به دنبال داشت البته در اکثر سفرها به استان‌ها شاهد بودیم که شرایط مطلوب است اما هنوز در برخی مکان‌ها مشکلاتی وجود دارد.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری 10 میلیاردی برای پوشش مخابراتی در شهرستان لنگرود افزود: برای توسعه و بهبود شرایط مخابراتی در محدوده شهری لنگرود، 28 سایت 4G و در حوزه روستایی نیز 23 سایت 3G و 4G راه‌اندازی شده است و برای توسعه مخابرات شهری، روستایی و فیبر نوری نیز 10 میلیارد تومان هزینه شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه سیستم‌های مخابراتی روستاهای شهرستان لنگرود را مورد اشاره قرار داد و گفت: مخابرات و شهرداری‌ها همواره جزء دستگاه‌های خدمات‌رسان هستند از این رو برخی مشکلات داخلی این دو نهاد نباید خللی در راستای بهبود خدمات‌رسانی به مردم ایجاد کند.

آذری جهرمی با اشاره به شاخصه گردشگری استان‌های شمالی در طول ایام سال خاطرنشان کرد: با توجه به شاخصه گردشگری این استان‌ها باید تمامی نقاط ضعف در سیستم‌های مخابراتی را به نحو مطلوب شناسایی کرده و برای بهبود آن تلاش شود تا در زمان افزایش مسافر، مشکل مخابراتی نداشته باشیم.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام