خسروی: چاپ
ناظمی، فغانی فوتسال جهان شد
10 شهریور 98 - 00:00

کارشناس داوری فوتبال ایران در خصوص انتخاب گلاره ناظمی برای قضاوت در فینال رقابت های فوتسال باشگاه های مردان جهان گفت: این اتفاق باعث افتخار فوتبال ایران است. ناظمی تبدیل به فغانی فوتسال شد.

علی خسروی اظهار داشت: ناظمی به عنوان داور فوتسال باشگاه های مردان جهان و در نهایت بازی پایانی این رقابت ها انتخاب شده و این باعث افتخار است.

وی ادامه داد: نکته ناراحت کننده در این اتفاق خود سانسوری فدراسیون فوتبال در پوشش خبری انتخاب او است.  برای من بسیار عجیب است که فدراسیون فوتبال این افتخار را سانسور کرده در حالی که همه ما باید از افراشته شدن پرچم ایران در فینال جام باشگاه های جهان خوشحال باشیم.

کارشناس داوری فوتبال ایران در رابطه با عملکرد داوران لیگ برتر فوتبال آقایان، گفت: قضاوت داوران در دو هفته اول خوب بود و به اعتقاد من قضاوت سید علی و اکبریان در بازی نساجی - پیکان و پارس جم - ذوب آهن آنها را به گزینه های اصلی قضاوت در دیدار شهرآورد تبدیل کرد.

وی تاکید کرد: یکی از اقدامات بسیار خوب کمیته داوران فدراسیون فوتبال در لیگ امسال دادن قضاوت به داوران براساس لیاقت بوده و برخلاف گذشته نوبتی عمل نکردند. اوج هنر چیدمان داوران در دو هفته قابل مشاهده بوده به خصوص در انتخاب میثم حیدری و مرتضی منصوریان که هر دو زیر ۳۰ سال هستند. 

خسروی اظهار داشت: انتخاب این دو داور نشان از شهامت کمیته داوران دارد و امیدوارم امسال شاهد ظهور داوران بسیار خوب در فوتبال کشور باشیم.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام