قائدی: چاپ
زمین تمرین تیم امید مناسب نیست
11 شهریور 98 - 00:00

 بازیکن تیم فوتبال امید ایران گفت: زمین تمرین کیفیت بالایی ندارد. اگر چمن تمرینی مانند تیم بزرگسالان در اختیار ما قرار می گرفت بازدهی بهتری از بازیکنان شاهد بودیم.

«مهدی قائدی» امروز دوشنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال امید در جمع خبرنگاران افزود: تمام امکاناتی که برای تیم امید تدارک دیدند مانند هتل و شرایط اردو خیلی خوب است فقط کیفیت زمین تمرین مناسب نیست. زیرا کیفیت نامطلوب زمین بر شرایط جسمانی به خصوص پای بازیکنان اثر نامطلوب می گذارد و می تواند سبب آسیب‌ دیدگی ما شود.

وی افزود: برای برخورداری از یک زمین تمرین استاندارد با مسئولان صحبت کردیم که زمین تمرین صدا و سیما را در اختیار ما قرار دادند.   اما آن زمین هم خیلی بی‌کیفیت و نامرغوب بود. در صورتی که این تیم با هدف صعود به المپیک ۲۰۲۰ تمرین می کند و باید از امکانات سخت افزاری بهتری برخوردار شود.

بازیکن تیم امید ایران و باشگاه استقلال درباره اینکه چرا با سایر بازیکنان تمرین نمی کند؟ گفت: در بازی استقلال با فولاد از از ناحیه مچ آسیب دیدم و پزشکان امروز ترجیح دادند با تیم تمرین نکنم.

قائدی در خصوص توپ‌هایی که تیم فوتبال امید با آنها تمرین می‌کند، گفت: این توپ‌ها نسبت به توپ‌های لیگ برتر خیلی بهتر است. در حالی که بیشتر باشگاه‌ها به کیفیت توپ‌های لیگ اعتراض کردند و امیدوارم آنها را تغییر دهند. زیرا سنگین است.

شاگردان فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید از روز گذشته (یکشنبه) تمرینات خود را در تهران آغاز کردند و روز ١٣ شهریورماه برای انجام ۲ دیدار دوستانه مقابل ازبکستان ابتدا راهی مشهد و در ادامه تاشکند می شوند.

اسماعیلی: اگر بخواهیم می توانیم به المپیک برویم

«معراج اسماعیلی» دروازه بان تیم فوتبال امید نیز در حاشیه تمرین در جمع خبرنگاران گفت: دو بازی تدارکاتی پیش رو داریم و هر چقدر چنین رقابت‌های دوستانه بیشتر برگزار شود، ‌ به سود ما خواهد بود.

او نیز از کیفیت زمین چمن کمپ تیم‌های ملی انتقاد کرد و گفت: ۶ تیم بر روی این زمین تمرین می کنند تا از کیفیت آن کاسته شود و ما هم در حد توان از زمین چمن استفاده می کنیم.
وی با تاکید بر تلاش همه بازیکنان برای صعود به المپیک ۲۰۲۰ توکیوگفت: مسئولان، کادرفنی و حمید استیلی (مدیر فنی تیم) برای صعود تیم امید به المپیک تلاش می کنند و  بازیکنان نیز هدفی جز این نداریم.

اسماعیلی کیفیت توپ‌های تمرین تیم امید را خوب ارزیابی کرد ولی توپ‌هایی که در لیگ برتر استفاده می شود را نامرغوب دانست.

اسامی ٢٧ بازیکن دعوت شده به این شرح است:

معراج اسماعیلی (ذوب آهن اصفهان)، مهدی قائدی، محمد بلبلی و عارف غلامی (استقلال تهران)، نیما میرزازاد (نساجی مازندران)، محمد مسلمی‌پور و محمد خرم الحسینی (ماشین سازی تبریز)، امید نورافکن، محمد محبی و علی کی خسروی (سپاهان اصفهان)، وحید نامداری و سعادت حردانی (فولاد خوزستان)، آرش قادری و محمد خدابنده لو (پیکان تهران)، مهدی نوراللهی، طاها شریعتی، ابوالفضل جلالی، امیرحسین حسین زاده (سایپا)، رضا جبیره (صنعت نفت آبادان)، مهدی مهدی خانی، محمد آقاجانپور و سینا زامهران (شهر خودرو)، محمدرضا آزادی (تراکتور تبریز)، امیر روستایی (پرسپولیس تهران) و پویا اسدی (بادران)، یونس دلفی (شارلوا) و ابوالفضل رزاق پور.

یونس دلفی بازیکن تیم شارلوا از بلژیک به تاشکند خواهد آمد.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام