نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت: چاپ
نبود وحدت رویه بین مسئولان نقطه ضعف استان گیلان است
12 شهریور 98 - 02:30

گیلان آنلاین: هر جایی که وحدت رویه بین مسئولان باشد توسعه رخ می‌دهد.

 

 

گیلان آنلاین: آیت‌الله رسول فلاحتی در مراسم تکریم و معارفه استاندار گیلان در رشت اظهار داشت: گیلان از دو ویژگی شامل منابع انسانی و بهره‌مندی از شخصیت‌ها و منابع غیر انسانی مانند دریا جلگه و کوه برخوردار است که می‌تواند ظرفیت گسترده‌ای جهت رشد و توسعه این منطقه فراهم کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به سخنی از امام علی(ع) گفت: هدف از ارسال پیامبران کشف ظرفیت‌های درونی انسان است و داشتن منابع انسانی کافی در گیلان در حوزه و دانشگاه بسیار ارزشمند است اما بایستی نقاط ضعف موجود نیز برطرف شود.

وی عدم وحدت رویه میان مسئولان را نقطه ضعف گیلان دانست و تصریح کرد: هر جایی که وحدت رویه بین مسئولان باشد توسعه رخ می‌دهد و در گیلان نیز ریزش‌ها و نابسمانی‌ها می‌تواند در سایه حمایت از مرکز و وحدت مسئولان ساماندهی شود.

بیشتر بخوانید

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به وضعیت فرهنگی گیلان بیان کرد: گیلان از دیرباز به‌ویژه پس از اسلام از مردمی بافرهنگ و متعهد برخوردار است اما در حال حاضر یکی از آسیب‌های جدی خودزنی مسئولان است یعنی افراد به جای اختلاف با یکدیگر بایستی برای تعالی استان گیلان وحدت داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات استاندار پیشین گیلان و آرزوی توفیق برای استاندار جدید خاطرنشان کرد: همکاری و تعاون همه مسئولان و نمایندگان مجلس فارغ از هر گونه نگاه سیاسی جهت رشد و توسعه استان گیلان را خواستار هستم.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه گیلان در حال حاضر مشکلات ابتدایی اما تاثیرگذار دارد گفت: دو رودخانه‌ای که از مرکز استان گیلان می‌گذرد زمانی محل ماهیگیری مردم منطقه بود اما هم اکنون محل انباشت زباله شده است.

محمدصادق حسنی با انتقاد از ادبیات سخیف رئیس سازمان محیط زیست در رابطه با نمایندگان گیلان خاطرنشان کرد: کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست به جای توهین به نمایندگان مردم فکری به حال وضعیت رودخانه‌های گیلان کند.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اتصال راه‌آهن انزلی به آستارا افزود: پسماند در جنگل‌های سراوان درخت‌ها را خشکانده است و حل آن نیازمند اعتبارات ملی بوده و خواهشمندم برای وضعیت پسماند و رودخانه‌های گیلان اعتبارات ویژه‌ای در نظر گرفته شود.

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام