پناهیان: چاپ
فراماسونرها در مجلس نفوذ کردند
12 شهریور 98 - 00:00

پناهیان: باید نشان داد فراماسونرها چگونه با نفوذ اوامر خود در مجلس چه قوانینی را تصویب کنند.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه، شب گذشته در دانشگاه امام صادق(ع) به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: گاهی از اوقات انحراف به این معنا نیست که انسان حرف اشتباهی بزند.

وی با اشاره به اینکه انحراف بسیار خطرناک تر از اشتباه است، ادامه داد: انحراف گاهی از اوقات به این است که انسان حرف غلطی نمی زند اما چون در یک زمان نابجا به سخن درستی تاکید می کند انحراف نام می گیرد؛ روال ابلیس نیز چنین است بنابراین انسان در هر زمانی باید اولویت ها را بشناسد.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان تشخیص و معرفی مدیران صالح و کارآمد را از مقدمات ظهور برشمرد و ابراز کرد: در این زمینه هنوز امت اسلامی با مشکل اساسی روبرو هستند چرا که هنوز اشعث مآبها می توانند مسلمانان را فریب داده و خوارج مسلک ها مدیریت ناب علوی را تضعیف کنند.

تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه ادامه داد: اینکه کسی بیاید و امر مهمی را غیر مهم و امر غیر مهمی را مهم جلوه دهد این انحراف است و اشتباه تلقی نمی شود زیرا انحراف اقدام به تغییر اولویت ها می زند؛ در آخرالزمان هر چه امت اسلامی به امر ظهور نزدیک می شوند این تغییر در اولویت ها بیشتر ظاهر می شود.

وی با استناد به آیات الهی گفت: در قرآن کریم تعابیر مختلفی برای تشخیص اولویت ها بیان شده که برخی از آنان حکمت، بصیرت و فرقان است؛ حکمت به انسان راه و روش درست را نشان می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با تاکید براینکه تشخیص مدیریت صحیح لازمه شناخت امام معصوم است، اظهار داشت: اگر کسی مدیریت صحیح را تشخیص دهد دیگر نسبت به فرمان و دستورات اهل بیت(ع) دچار تردید نمی شود که اگر امام صادق(ع) از انسان خواستند وارد تنور پر آتش شود از انجام آن اجتناب کند.

تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه ادامه داد: اگر مردم در امر امام شناسی به آن مرحله از رشد و بصیرت رسیده بودند که می دانستند در مساله امامت، نخبگان نامرد و پست فرصت رشد و ترقی پیدا می کنند تا خود مردم آنان را با نگاه هوشمندانه و بصیرانه تشخیص دهند و حذف کنند، دیگر امروز ما شاهد این همه مشکل در کشور نبودیم.

وی ادامه داد: برخی فکر می کنند انتخابات سوغات غرب است و اموری را بر مملکت اسلامی تحمیل می کند در حالی که چنین نیست زیرا اگر ما بدانیم امام چگونه امامت می کند و شیوه حکومت ایشان چگونه است فرمانبردار امام می شویم.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان اضافه کرد: اگر مردم به این حد از رشد و بصیرت رسیده باشند دیگر هر کسی در جامعه اسلامی بلند نمی شود برای کاندید شدن به شورای نگهبان رجوع کند و شورای نگهبان نیز تنها حقوقی رفتار نمی کرد؛ لازم است شورای نگهبان در ارزیابی کاندیداها دقت خودش را فراتر از مسائل حقوقی بالا ببرد.

تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه با بیان اینکه مساله مدیریت خانواده در دوران آخرالزمان یک مساله اولویت دار است، گفت: در حال حاضر صهیونیست ها طاغوت زمان هستند، براساس آیات قرآن کریم سنت دیرینه صهیونیست ها این بوده که بین زوجین اختلاف ایجاد کنند، آنان در اضمحلال بیناد خانواده خبره هستند.

وی افزود: برای اینکه طواغیت بتوانند بر جوامع بشری تسلط پیدا کنند مانع کثرت و انبوهی جمعیت جهان می شوند تا مبادا امت ها با کثرت جمعیت قدرتمند شوند همچنین خانواده را محل چالش و نزاع قرار می دهند تا خانواده محل امن خود را برای زاد و ولد فرزندان از دست بدهد تا جوامع بشری تضعیف شود.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان اضافه کرد: امروز اندیشمندان فرانسوی و آمریکایی درباره ملت های خودشان می گویند ما چه مردمان احمقی هستیم، ما هیچگاه بیدار نخواهیم شد چون خانواده نداریم؛ تزلزل و اضمحلال خانواده مساوی با تضعیف جامعه است.

تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه ادامه داد: امروز فیلمنامه نویسان با تهیه فیلمنامه های قوی و پرجذبه نشان دهند جاسوسان، نفوذی ها و فراماسونرها چگونه اقدام به تضعیف جامعه اسلامی می کنند و نمایش دهند با نفوذ اوامر خود در مجلس شورای اسلامی برای ایجاد یک سلسله آیین و قوانینی که نهاد خانواده را از هم می‌پاشاند چه قوانینی را تصویب کنند؛ امروز همین امور آمار طلاق را در جامعه افزایش داده است.

وی با بیان اینکه مدیران صالح از خانواده های صالح خارج می شوند، ابراز کرد: در آخرالزمان بیش از 50 درصد فساد جامعه به فساد خانواده بر می‌گردد؛ با ضعیف شدن خانواده نقش اعضای خانواده نیز تغییر می کند.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی اولویت اصلی اصلاح مدیریت است، تصریح کرد: امیرالمومنین(ع) در یکی از آخرین سخنرانی‌های خود بنا داشتند، مطالبی را مطرح کنند که به خاطر طرح آن‌ها حضرت بیمار شدند و نتوانستند خود ایراد سخن کنند، لذا نوشتند افراد متن ایشان را خواندند که حضرت در آن سخنرانی بیان کردند: «شنیدم خلخال از پای دختر یهودی یا مسلمانی خارج کردند و فردی درگیر نشده و دفاع نکرده است، کسی این را بشنود حق دارد که بمیرد» امروز شرایط کشور ما از این بی‌تفاوتی‌ها عبور کرده است و حتی امت اسلامی مرید اهل بیت(ع)، علوی‌های سوریه، مومنین یمن نیز از این شرایط عبور کرده‌اند و رشد یافته‌اند.

پناهیان با اشاره به اینکه فرهنگ مقاومت امروز گسترش یافته است، گفت: مشکل امروز جامعه در امر مدیریت، تعیین مدیران، تشخیص مدیر خوب، به دست آوردن تعریف مدیریت در جامعه انسانی است و هنوز این آمادگی ایجاد نشده است و اشعث مأب‌ها و ابواشعری مأب‌ها مردم را فریب می‌دهند.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: امروز برخی از مشکلات زمان امام علی (ع) نداریم، برخی از مشکلات را داریم، البته برخی از مشکلات ما از اهمیت بالایی برخودار نیست و بالعکس برخی دارای اهمیت بالایی است لذا اگر فردی مشکلات غیر مهم را با اهمیت جلوه دهد، و مشکل مهم را غیر مهم جلوه داد، این اشتباه نیست بلکه انحراف است.نویسنده: تحریریه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام