درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ ,کشف یک تن و720کیلو مواد افیونی
25 شهریور 98 - 20:12

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۷۲۰ کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس شهرستان ایرانشهر با سوداگران مرگ خبر داد.

سردار"محمد قنبری امروز در زاهدان اظهار کرد: با کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصی و رصد منطقه، روز گذشته قاچاقچیان را که با 2 دستگاه خودرو پژو پارس و 405 در محور خاش-ایرانشهر در حال جابه جایی محوله سنگین مواد مخدر بودند شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان تصریح کرد: پس از ساعتی کنترل نامحسوس قاچاقچیان در ورودی یکی روستای حوالی شهر ایرانشهر متوجه عوامل انتظامی شدند و درگیری مسلحانه آغاز شد.

سردار قنبری بیان داشت: در این درگیری با توجه به حجم بالای آتش تکاوران پلیس اعضای این باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر عرصه بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: در این عملیات مقتدرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از 2 دستگاه خودرو پژو در مجموع یک تن و 720 کیلو مواد افیونی شامل: یک تن و 480 کیلو و 800گرم تریاک،222 کیلو و 800 گرم حشیش، 13 کیلو و 100 گرم شیشه و 3 کیلو و 400 گرم هروئین کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف ۴ تیغه خشاب کلاش حاوی ۸۰ فشنگ جنگی و 8 عدد نارنجک خمپاره انداز اسلحه کلاش در پاک سازی از منطقه درگیری خاطر نشان کرد: با توجه به سرنخ های به دست آمده تلاش برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه قاچاق مواد افیونی ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام