استقلال در یک هفته 5 هوادار خود را از دست داد
26 شهریور 98 - 18:12

حدود یک هفته قبل بود که سحر خدایاری خودسوزی کرد و متأسفانه بعد از مدتی جانش را از دست داد. آن مرگ البته کلی سروصدا کرد. برخلاف مرگ چهار استقلالی دیگر که جمع آن‌ها را به عدد ۵ رساند.
عماد صفی‌یاری کودک 6 ساله‌ای که متأسفانه در جریان بازی پرسپولیس و صنعت‌نفت فوت کرد هم برخلاف تصور همگان استقلالی بود!
دیروز ظهر وقتی باشگاه استقلال داشت بیانیه تسلیت می‌نوشت احتمالاً نمی‌دانست که بچه فوت شده استقلالی است نه پرسپولیسی! البته این‌طور وقت‌ها واقعاً آبی و قرمز بودن مهم نیست. مهم مرگ دلخراش یک بچه 6 ساله است که چند خانواده را داغدار کرد و دیروز در جامعه فوتبال صحبت او بود. اویی که باید از اول مهر به کلاس اول دبستان می‌رفت!
حدود یک هفته قبل بود که سحر خدایاری خودسوزی کرد و متأسفانه بعد از مدتی جانش را از دست داد. آن مرگ البته کلی سروصدا کرد. برخلاف مرگ چهار استقلالی دیگر که جمع آن‌ها را به عدد ۵ رساند! بعد از سحر شاهد خودکشی مسعود خلیفه یکی دیگر از هواداران استقلال بودیم که به هر حال اتفاق بسیار تلخی بود.
چند روز قبل هم بهرام بیوسه هوادار خوزستانی استقلال در جاده تصادف کرد و همراه همسر و فرزندش جان خود را از دست داد. یعنی ۳ مرگ در یک تصادف. برای این حادثه مدیران سابق استقلال نظیر علی فتح‌الله زاده، علی امیری و علی خطیر تا امیدیه هم رفتند. هنوز همه در شوک مرگ سحر، بهرام بیوسه و مسعود خلیفه بودند که عماد 6 ساله را از دست دادیم و متأسفانه دیروز هم خبر رسید میلاد غرقابی که او هم استقلالی بود و در تیم‌های پایه استقلال سابقه بازی داشت دعوت حق را لبیک گفته است.
این حجم از حوادث تلخ و دردناک آن هم در عرض یک هفته واقعاً بی‌سابقه است و نکته عجیب اینکه همه عزیزان از دست رفته از هواداران استقلال بودند تا به‌نوعی سایه مرگ بالای سر این تیم پرطرفدار قرار گرفته باشد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام