اختصاص 200 میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه
16 مهر 98 - 14:17

سخنگوی دولت گفت: در جلسه امروز هیات دولت مقرر شد که ۲۰۰ میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه اختصاص یابد که این رقم در اختیار کمیته ذی ربط خود قرار خواهد گرفت.

«علی ربیعی» روز چهرشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۳۶۰ میلیارد تومان اعتبار به تفکیک ۲۳۲ میلیارد تومان برای اعتبارات هزینه ای و ۱۲۸ میلیارد تومان تملک دارایی برای طرح های آبی استان های خوزستان، لرستان، کرمانشاه چهارمحال بختیاری، فارس مازندران و گلستان تصویب شد.

وی ادامه داد: ۱۰۰ میلیارد تومان تملک دارایی برای زهکشی دشت گمیشان در اختیار وزارت جهاد کشاورزی و نیرو قرار گرفت. مصوبه مجری هر دو  وزارت خانه های جهاد کشاورزی و نیرو هستند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه در جلسه امروز  هیات دولت وضعیت پسماندها و زباله های بیمارستانی بررسی شد، خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری دستور داده بود که این موضوع پیگیری شود، که این پیگیری ها صورت گرفت و امروز در جلسه هیات دولت گزارش هایی ارائه شد.

ربیعی اظهار داشت: امروز در مورد پسماندهای بیمارستانی و بوی بد ناشی از این پسماندها در جنوب تهران و برای دفن پسماندها در استان هایی که آسیب رسانی می کند مباحثی مطرح شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام