شمخانی وتشکر ویژه از سپاه
21 مهر 98 - 18:46

دیبر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی به بهانه ضربه مقتدرانه سپاه به شبکه ضدانقلاب خارج‌نشین، از نقش بی‌مانند سپاه در دفاع از آرمان‌ها و کیان کشور تقدیر کرد.

دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران به بهانه ضربه مقتدرانه سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شبکه ضدانقلاب خارج نشین، در دلنوشته‌ای به تقدیر از نقش بی‌بدیل سپاه در دفاع از آرمان‌ها و کیان کشور پرداخت.

دریابان شمخانی در این دلنوشته اظهار داشت:

1-از لحظه ای که با هم رزمان ومجاهدان با اخلاص «حاضر و ناظر» عهد بستیم که پاسدار انقلاب آن پیر سفر کرده باشیم از «خود» نگفتن و به «خدا» سپردن، آئینمان بوده است.

2- هرگز از عظمت ایثار و مجاهدت لشکر پاک باخته ای که یا در مسیر خدمت رسانی به مردم است و یا در حال مبارزه با دشمنان مردم، نگفته ایم که بیان آن را خلاف فتوت و خدمتگذاری بی منت به ولی نعمتانمان می دانیم.

3- ما نگفته ایم و نمی گوییم اما مرزهای امن کشور،وحشت ضدانقلاب و معاندین، روستاهای دور افتاده و محرومیت زدایی، سدهای پراب ،پالایشگاههای پیشرفته، اتوبانهای طولانی و پلهای عظیم و هزاران برگ خدمتی که در حوزه های نظامی و امنیتی وسیاسی و اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی به رنگ سبز و سرخ پاسداری مزین است حرفهای گفتنی فراوان دارد که طنین آن نه بر گوشها که بر دل و جان مردم قدر شناس ایران نشسته است.

4- انتشار خبر دستگیری اعجاب اور یک عنصر پلید و معاند توسط سپاهیان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه بدون شک نمادغیر قابل انکار اقتدار اطلاعاتی کشور و زبونی و ضعف سرویسهای اطلاعاتی حریف و شایسته قدردانی و سپاس فراوان است اما به رسم و آیین پاسداری باز هم از خود نمی گوییم و با خدا نجوا می کنیم.

5- در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در کوران نقش افرینی بی بدیل سپاه در دفاع از آرمانها و کیان کشور، هیچگاه به اندازه روزهای پر رمز و راز کنونی متوجه عمق و جوهره کلام جاودان پیر فرزانه انقلاب نشدم که فرمود: «اگر سپاه نبود،کشورهم نبود.»


 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام