زن سارقی که از بیمارستان های لاکچری سرقت موبال می کرده
22 مهر 98 - 18:38

رئیس کلانتری ۱۴۵ ونک از دستگیری سارق زنی خبر داد که نسبت به سرقت تلفن‌های شهروندان در بیمارستان‌ها اقدام می‌کرد.

سرهنگ حسین مهرعلیان رئیس کلانتری ۱۴۵ ونک گفت: خانم ۴۵ ساله‌ای که ساکن یکی از محلات در جنوب پایتخت است با آمدن به بیمارستان‌های شمال تهران اقدام به سرقت تلفن همراه بیماران می‌کرده است.
وی افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه در بیمارستان‌های محدوده ونک، ماموران کلانتری ۱۴۵ با بدست آوردن تصویر متهمه، آن را در اختیار انتظامات بیمارستان‌های محدوده کلانتری قرار دادند تا شناسایی سارق به راحتی انجام شود.
سرهنگ مهرعلیان تصریح کرد: صبح امروز سارق با مراجعه به یکی از بیمارستان‌های محدوده ونک توسط انتظامات این مرکز درمانی شناسایی شد و پس از هماهنگی صورت گرفته با کلانتری ۱۴۵ و با حضور ماموران در محل مورد نظر، متهمه دستگیر شد.
وی افزود: با بررسی سوابق متهمه، مشخص شد که او سابقه دار بوده و در گذشته نیز اقدام به سرقت تلفن همراه بیماران در بیمارستان‌های پایتخت می‌کرده و مدت ۳ ماه در زندان به سر برده است.
رئیس کلانتری ۱۴۵ ونک‌ گفت: متهمه با گذشت یک ماه و نیم از آزادیش مجدد اقدام به سرقت در بیمارستان‌ها کرده و تلفن‌های همراه بیماران سرقت می‌کند.
به گفته سرهنگ مهرعلیان پرونده متهمه به جرم سرقت تلفن همراه از بیماران بیمارستان‌های پایتخت تشکیل و به همراه وی به مرجع قضایی ارجاع شده است.

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام