معاون وزیر نیرو: چاپ
اعتبارات احداث سدهای لاستیکی گیلان تأمین می‌‌شود
9 آبان 98 - 11:31

گیلان آنلاین: اعتبارات احداث سدهای لاستیکی گیلان توسط وزارت نیرو تأمین می‌‌‌شود.

 

 

گیلان آنلاین: قاسم تقی‌زاده خامسی عصر دیروز در جریان بازدید از سد لاستیکی در حال احداث «ملاهادی» آستارا، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سدها به‌‌‌ویژه در استان گیلان بسیار تاثیرگذار هستند و اگر پیمانکارها کارها را به خوبی پیش ببرند مشکل اعتباری هم نخواهیم داشت.

معاون وزیر نیرو با بیان اینکه در حوزه احداث سدهای لاستیکی در گیلان اعتبارات خوبی پیش‌‌بینی شده است تصریح کرد: خوشبختانه در این راستا 20 میلیارد تومان اعتبار از سازمان برنامه و بودجه برای تصفیه‌‌‌خانه آب آستارا در نظر گرفته شد. 

وی با تاکید بر اینکه برای سد لاستیکی ملاهادی این شهرستان نیز بخشی از اعتبارات پرداخت شده است خاطرنشان کرد: قطعاً این خط را از طریق اعمال ماده 56 آغاز و به اتمام می‌‌‌رسانیم و جای نگرانی نخواهد بود. 

بیشتر بخوانید

تقی‌‌‌زاده با قدردانی از پیگیری‌‌‌های مسئولان این شهرستان در پیگیری مشکلات حوزه آبرسانی افزود: قطعا مشکلات حوزه آب و فاضلاب در شهرستان مرزی آستارا با اتمام پروژه‌های سد لاستیکی و تصفیه‌‌خانه فاضلاب شهری برطرف می‌شود. 

 شهرستان مرزی بندر  آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و مرکز آن دارای 23 هزار مشترک آب شهری است. 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام