واژگونی خودروقاچاقچیان انسان 6کشته و22مجروح به جا گذاشته
12 آبان 98 - 19:28

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: واژگونی خودرو وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه غیرمجاز (قاچاق انسان) در مسیر ایرانشهر- مهرستان ۶ کشته و ۲۲ زخمی برجا گذاشت.

محمودرضا ناصح روز دوشنبه اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۱ ظهر امروز در مسیر ایرانشهر - نیکشهر در محدوده روستای ابتر رخ داد.

وی افزود: مصدومان این حادثه با هفت دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم‌الانبیا ایرانشهر منتقل شدند که حال عمومی سه نفر آنان وخیم گزارش شده است.

سرهنگ یداله ستوده فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت بروز این حادثه را نقص فنی در وانت تویوتا اعلام کرد که منجر به واژگونی خودرو شده است.

سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور به سبب گستردگی جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی ۲ کشور افغانستان و پاکستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل، شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان و سیب و سوران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، مهرستان، چابهار، کنارک، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.

این استان همواره مورد طمع قاچاقچیان انسان، سوخت و کالا قرار دارد و این کار غیر قانونی هرازگاهی منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از رانندگان و سرنشینان خودروهای قاچاق می شود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام