خودروهای کارکرده را گران نخرید
9 آذر 98 - 07:04

یکی از ویژگی‌های مهم عصر ما، تخصصی شدن کارهاست. حتی قدیمی ها نیز به ما گوشزد کرده‌اند که کار را باید سپرد دست کاردان!
با این حال، بسیاری از مردم جامعه ما چندان به این اصل اعتقادی ندارند. بطور مثال، شما هنگامی که تصمیم به خرید یا فروش خودروی سواری خودتان می‌گیرید، چطور این کار را انجام می‌دهید؟ به احتمال زیاد در جمعه بازارها یا سایت‌ها به دنبال مشتری می‌گردید و تمام مراحل از تشخیص رنگ تا تعیین قیمت و انتقال سند را خودتان عهده دار می‌شوید. از هدر رفتن وقت و استرس آن که بگذریم، شما از کجا سلامت یک خودروی کارکرده را متوجه می‌شوید و از آن مهمتر چگونه تفاوت قیمت یک خودرو که قطعه‌ای از آن تعویض یا تعمیر اساسی شده با یک خودروی سالم را تخمین می‌زنید؟
به تازگی تیمی از افراد حرفه‌ای، متخصص، خوش فکر و با سابقه در عرصه خودرو، دور هم جمع شده‌اند تا دردسرها و پیچیدگی‌های معاملات خودرو، از خرید و فروش گرفته تا معاوضه را برای شما آسان کنند. تمام خدمات تخصصی این گروه کاملاً آنلاین بوده و از طریق سایت سوییچ انجام می‌شود

.
سوییچ چیست و چه خدماتی دارد؟
خدمت اصلی سوییچ، ارائه مشاوره و راهنمایی کامل به خریداران و فروشندگان خودرو می‌باشد.
جهت ارتباط تلفنی با مشاوران و کارشناسان سوییچ می‌توانید با شماره 75346-021 تماس بگیرید.

سوییچ به خریداران خودرو چه کمکی می‌کند؟
سوییچ در ابتدای کار، موارد ارزشمند که قیمت مناسبی دارد را به شما پیشنهاد می‌دهد و کار جست و جو را برای خریدار بسیار ساده می‌کند. سپس، متخصصین سوییچ، خودروی مشخص شده را با پیشرفته‌ترین تجهیزات کارشناسی می‌کنند و در نهایت، نظر خود را درباره قیمت خودرو اعلام می‌کند. اگر خودرو و قیمت آن مورد پسند شما بود، از شما برای بازدید حضوری دعوت می‌شود. در نهایت اگر شما تصمیم قطعی برای خرید خودرو گرفتید، سوییچ تا لحظه تحویل خودرو و انجام امور اداری نظیر تعویض پلاک و انتقال سند در کنار شما خواهد بود.

مزایای خرید خودرو با مشاوره سوییچ
- امکان خرید شرایطی
- ضمانت بازگرداندن خودرو
- انتقال مالکیت در 3 روز کاری
- کارشناسی فنی و تأیید وضعیت کیفی خودرو
- کنترل کامل و تضمین اصالت مدارک و اسناد خودرو

سوییچ به فروشندگان خودرو چه کمکی می‌کند؟
اولین مزیت سوییچ برای فروشندگان، استفاده از ظرفیت تبلیغات و اعتبار سوییچ است. بعد از اینکه شما مشخصات خودروی خود را در سوییچ ثبت کردید، خودروی شما بازدید و گواهی کارشناسی فنی برای آن صادر و قیمت‌گذاری انجام می‌شود. اگر تصمیم به فروش خودرو گرفتید و در صورت تأیید شما، سوییچ خودرو را تحویل گرفته و عکاسی حرفه‌ای از آن انجام می‌شود. در نهایت خودروی شما در سایت سوییچ معرفی و به خریدار مناسب فروخته می‌شود. سوییچ در تمام مراحل، تا زمان فک پلاک و انتقال سند در کنار شما خواهد بود.
خدمات سوییچ به فروشندگان خودرو
- کارشناسی قیمت رایگان
- کارشناسی فنی رایگان
- فک پلاک فروشنده در سریع ترین زمان ممکن
- تضمین سلامت پرداخت مبلغ خودرو و شفافیت کامل در فرآیند خرید و فروش
- دسترسی به شبکه گسترده فروش

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام