سرمربی استقلال چرا پاسخ مسئولان را نمی دهد؟
16 آذر 98 - 06:46

سرمربی استقلال پاسخ مسئولان این باشگاه را نمی دهد.
به گزارش فوتبالی، سرنوشت استقلال و استراماچونی پیچیده شده است. سرمربی استقلال امروز پاسخ مسئولان این باشگاه را نمی دهد. تماس های مدیران استقلال با استراماچونی بی نتیجه مانده است.
مسئولان باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات سرمربی خود به او پیشنهاد داده اند که یک حساب در ترکیه باز کند تا بتوانند پول او را بدهند و استرا را راضی نگه دارند. خود استقلال هم یک حساب در ترکیه باز کرده اما استرا به توصیه وکیلش این کار را فعلا نکرده و با این حال او تماس های استقلالی ها را جواب نمی دهد.
طبق قولی که مسئولان باشگاه استقلال به استرا داده اند تا فردا صبح پول در حساب او است. به گفته یکی از مسئولان استقلال در گفت و گو با فوتبالی دو ماه عقب افتادگی حقوق استراماچونی تهیه شده و تا فردا در حساب او است تا مانع جدایی استرا شوند با این حال مرد ایتالیایی استقلال خارج از دسترس شده است.
حتی امروز خودروی باشگاه جهت آوردن استرا به محل زندگی او رفته که با این حال سرمربی استقلال قبول نکرده به سر تمرین برود و از این رو ماشین خالی به تمرین برگشته است.
نه تنها استرا، بلکه دستیاران او هم امروز حاضر به شرکت در تمرین استقلال نشده اند تا همین مسئله شرایط را سخت تر کند.
ظهر امروز هم جلسه هیات مدیره استقلال جهت تهیه مطالبات استراماچونی انجام و پول او تهیه شده است که باید دید با توجه به تهیه این پول استرا حاضر به نشستن روی نیمکت استقلال است؟ خبر آمده که او حاضر شده روی نیمکت بنشیند اما هنوز این اتفاق قطعی نشده است. یکی از نزدیکان باشگاه استقلال به خبرنگار فوتبالی می‌گوید:" واقعا هیچ کسی نمی‌داند که استرا چه تصمیمی خواهد گرفت و نمی‌دانیم که او فردا تیم را همراهی خواهد کرد یا نه"
استقلال فردا به مصاف پیکان می رود و سرمربی این تیم حتی در آخرین تمرین قبل از بازی شرکت نکرده است با همه این ها گفته شده پول تا فردا در حساب استرا است که ممکن است پرداخت حقوق دو ماه استرا او را به استقلال برگرداند مگر این که سرمربی استقلال حتی با وجود دریافت مطالبات راضی به ماندن در این باشگاه نباشد! این وسط یک کانال تلگرامی مدعی شده در صورتی که تا پایان وقت اداری فردا، مبلغ طلب آندرا استراماچونی به حساب او در اروپا واریز نشود، او و دستیارانش با پرواز ساعت ۲۳ عازم میلان خواهند شد.
هنوز خبر بسته شدن حساب استراماچونی به صورت رسمی اعلام نشده اما با توجه به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، در صورت مراوده مالی افراد دارای حساب در کشورهای اروپا با ایران در صورتی که این حسابها با ایران مراوده مالی داشته باشند، حسابها بسته می شوند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام