فروش خودرو فقط بایک تماس
19 آذر 98 - 04:34

فروش خودرو یکی از کارهایی است که دارای پیچیدگی‌های فراوان است؛ از قیمت‌گذاری بر اساس ویژگی‌ها، کارکرد و آپشن‌ گرفته تا یافتن مشتری، مذاکره و متقاعد کردن وی، تشخیص مشتری از دلال و در نهایت فروش خودرو به قیمت مناسب. البته که استرس در امان بودن از دست کلاهبرداری‌ها که روزبه‌روز هم بیشتر می‌شود را باید به این موارد اضافه کرد که خود، مسئله‌ای حائز اهمیت است.
اما یک سوال بزرگ پیش می‌آید؛ آیا برای افراد پرمشغله‌ای که علاوه بر محدودیت زمانی، تمایلی به پاسخ‌گویی به تماس‌های متعدد مشتریان را ندارد راهی وجود دارد که بدون دردسر خودروی خود را بفروشند؟ 


روش آسان برای فروش خودروی بدفروش
یکی از فروشندگان خودرو تجربه خود از فروش آسان خودرو را به این شکل بیان می کند. من حدود یکسال پیش، یک خودرو هوندا آکورد را خریداری کردم. از آنجا که به دلیل مشغله فراوان در بیمارستان و مطب، فرصت کافی برای جستجو در بازار را نداشتم، بدون آگاهی از شرایط بازار خرید و فروش خودرو و صرفا با این ذهنیت که محصولات ژاپنی از کیفیت و بازار خوبی برخوردارند، اقدام به خرید هوندا آکورد کردم. اگرچه آکورد ماشین بسیار خوبی بود اما به دلیل ضعیف بودن خدمات پس از فروش تصمیم به فروش آن گرفتم و مشکل اصلی هم در زمان فروش خودرو نمایان شد.
در ابتدا به دلیل مسئولیت زیاد در بیمارستان و نداشتن زمان، فروش خودرو را به یکی از نمایشگاه‌های اتومبیل اطراف محل کارم سپردم. بعد از چند روز، صاحب نمایشگاه پیشنهاد کاهش قیمت خودرو را به دلیل نبود مشتری و بدفروش بودن هوندا آکورد مطرح کرد و من هم پذیرفتم. اما وقتی متوجه شدم مشتریان معرفی‌شده از سمت نمایشگاه همگی دلال هستند از فروش خودرو توسط نمایشگاه منصرف شدم. آگهی کردن خودرو در سایت‌های فروش هم روش خوبی نبود زیرا من فرصت پاسخگویی به تماس‌های متعدد مشتریان و هماهنگی جلسات بازدید از خودرو و سر و کله زدن با دلالان را نداشتم.
بعد از مدتی و به پیشنهاد یکی از همکاران، با تیم تخصصی کارشناسی و فروش خودرو همراه مکانیک آشنا شدم. این تیم به صورت حرفه‌ای تمامی خدمات فروش خودرو را برای افرادی که وقت و تجربه کافی نداشتند ارائه می‌کند.
بعد از تماس با همراه مکانیک و هماهنگ کردن زمان کارشناسی، کارشناسان این مجموعه در محل مدنظر من حاضر شدند و به کارشناسی دقیق فنی و بدنه خودرو پرداختند. پس از تکمیل گزارش کارشناسی خودرو و عکسبرداری، قیمت دقیق خودرو بر اساس قیمت آخرین معاملات محاسبه شد و ادامه فرایند فروش خودرو بر عهده مشاوران همراه مکانیک قرار گرفت.
یک مشاور اختصاصی برای خودرو من درنظر گرفته شد و کل فرآیند آگهی‌کردن خودرو، پاسخ به تماس‌های مشتریان، یافتن مشتری نهایی، متقاعد کردن وی و تنظیم جلسات بازدید از خودرو بر عهده این مشاور فروش همراه مکانیک بود و تنها برای هماهنگی بازدید با من تماس می‌گرفت. ضمن اینکه عملکرد خود و میزان پیشرفت کار را به صورت دوره‌ای به من گزارش می‌داد. من به قیمت پیشنهادی مشاور همراه مکانیک اعتماد کردم و در نهایت خودروی بدفروش من با قیمت نسبتا مناسبی فروخته شد.
این تمام ماجرا نبود. در ادامه با کمک مشاوران فروش همراه مکانیک توانستم یک خودروی سانتافه 2017 از نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده همراه مکانیک خریداری کنم. به این ترتیب بود که یک فروش آسان خودرو و خرید خودرو مطمئن را با همراه مکانیک تجربه کردم.

فروش خودرو بدون پاسخگویی به حتی 1 تماس با همراه مکانیک
اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که زمان کافی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم فروش خودرو با همراه مکانیک را تجربه کنید؛ تا بدون پاسخگویی به حتی یک تماس تلفنی اقدام به فروش خودرو کنید. همراه مکانیک با سابقه‌ی کارشناسی و فروش بیش از 70.000 خودرو، راهنمای بسیار خوبی برای فروش خودرو شماست. برای استفاده از خدمات همراه مکانیک کافیست وارد لینک hamrah-mechanic.com/car-sell شوید.
• بعد از ثبت سفارش شما در سایت همراه مکانیک، کارشناسان با شما تماس می‌گیرند و از خودرو بازدید می‌کنند.
• خودرو توسط همراه مکانیک کارشناسی و قیمت‌گذاری می‌شود.
• آگهی خودرو در سایت‌های معتبر منتشر می‌شود.
• یک مشاور فروش ویژه به خودرو شما اختصاص داده می‌شود که به مشتریان پاسخ می‌دهد تا خریدار واقعی را پیدا کند.
• در زمان عقد قولنامه هم یک مشاور حقوقی در کنار شما خواهد بود.
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام