نیروهای مسلح امین مردم هستند
20 آذر 98 - 01:50

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر تعمیق تعاملات با هدف تقویت نیروهای مسلح، گفت: مطابق آخرین نظرسنجی‌ها، نیروهای مسلح «امین» و «مورد اعتماد» مردم هستند.

 به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی ارتش، صبح امروز  سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه در ستاد ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

 سردار اشتری در این دیدار ضمن قدردانی از حضور فرمانده ارتش در ستاد ناجا اظهار داشت: تعمیق تعاملات و هماهنگی ها باعث تقویت نیروهای مسلح می شود و قطعا تحقق این مهم، مورد رضایت مقام معظم رهبری خواهد بود.

در آخرین دیدار با مقام معظم رهبری ایشان فرمودند با توجه به حضور شما در عرصه های مختلف جامعه بایستی این حضور «فعال» و «مثمر ثمر» باشد.

 فرمانده نیروی انتظامی به ارائه ۳۰ هزار مورد خدمت به مردم از سوی پلیس اشاره و بیان کرد: پاسگاه ها به عنوان کوچکترین واحد انتظامی در دور افتاده ترین مناطق کشور به عنوان نماینده حاکمیت محسوب شده که علاوه بر ماموریت ذاتی خود یعنی ایجاد نظم و امنیت، خدمات بسیار دیگری به شهروندان ارائه می دهد.

وی با اشاره به حوادث اخیر کشور، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این حوادث با آمادگی کامل حضور داشت؛ اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و به صورت پراکنده بود که بحمدالله و به یاری خداوند مدیریت شد که جا دارد از همکاری سایر سازمان ها و دستگاه های امنیتی خصوصا ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کنم.

 فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در کنار حوادث تلخ اخیر ما ماموریت های بسیار شیرین و خوبی هم داشتیم که برای بنده و تک تک همکاران فراموش نشدنی است، در ماموریت اربعین اگرچه به صورت شبانه روزی در مرزها مستقر بودیم اما این ماموریت معنوی باعث تقویت روحیه همه سبزپوشان شد.

وی با اشاره به حضور نیروهای ارتش در ماموریت و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع)، ادامه داد: حضور براداران عزیز ارتشی در ماموریت اربعین بسیار ملموس و اثر بخش بود.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های پلیس، عنوان کرد: خداوند را به پاس توفیق خدمت به این مردم شریف شاکریم و امیدواریم که اقدامات مان مورد رضایت خداوند و فرماندهی معزز کل قوا نیز قرار گیرد.

وی گفت: طبق بررسی ها مطابق آخرین نظرسنجی ها و برآوردها، نیروهای مسلح امین و  مورد اعتماد مردم هستند و جایگاه خوبی میان آنها دارند که در این بین، نیروی انتظامی حائز رتبه دوم از منظر اعتماد و رضایت عمومی در بین سایر دستگاه ها و سازمان هاست.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام