ابزار انزجار حزب وحدت پاکستان ازاقدام تروریستی امریکا علیه سردار سلیمانی
12 دی 98 - 21:02

حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان روز یکشنبه با ابراز انزجار شدید از اقدام تروریستی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و هشدار جدی نسبت به تبعات آن در آینده، از دولت عمران‌خان نخست وزیر این کشور خواست تا نسبت به توطئه‌های ترامپ هوشیار باشد.

دبیرکل حزب مجلس وحدت مسلمین در ایالت پنجاب امروز طی نشست خبری در شهر "لاهور" اقدام رژیم تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و سردار ابومهدی المهندس را به شدت محکوم کرد.

علامه "عبد الخالق اسدی" دراین نشست رسانه ای تاکید کرد: ترور فرمانده شهید نیروی قدس اشتباه راهبردی ترامپ است که تبعات خطرناک آن ممکن است سبب تحمیل جنگی جدید بر منطقه شود.

وی خطاب به دولت پاکستان گفت: ما باید تکلیف را خود مشخص کنیم و دولت باید به طوری علنی اقدام شنیع ترامپ را محکوم کند.

این مقام حزب وحدمت مسلمین پاکستان افزود: دولت عمران‌خان باید در برابر دسیسه‌های آمریکا هوشیار باشد و هرگز نباید اجازه دهد تا خاک پاکستان علیه کشورهای همسایه مورد استفاده قرار بگیرد.

وی اظهار داشت: آمریکا با همدستی برخی کشورها تلاش می‌کند تا با اتهامات بی‌اساس علیه کشورهای مسلمان، ضمن اجرای طرح‌های تجاوز علیه آنان،  نفاق و تفرقه میان مسلمانان را دامن زند.  

حمله تروریستی رژیم آمریکا که منجر به شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و ابومهدی المهندس از فرماندهان مقاومت شد، واکنش شدید و گسترده  احزاب سیاسی و رهبران مذهبی پاکستان را درپی داشته است.

مولانا "فضل‌الرحمان" رییس حزب جمعیت علمای اسلام در پاکستان در واکنش به ترور سردار قاسم سلیمانی در حمله تروریستی آمریکا، گفت: ترامپ برای رهایی از استیضاح به دنبال تحمیل جنگ جدیدی در خلیج فارس است.

علامه "سید ساجد علی نقوی" و علامه "راجا ناصر عباس جعفری" از رهبران برجسته مذهبی و سیاسی پاکستان نیز طی پیام‌هایی ضمن محکومیت ترور سردار سلیمانی در حمله تروریستی آمریکا، با رهبر معظم انقلاب و ملت ایران ابراز همبستگی کردند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام