4 ماه سخت بدون نقش اول اجرایی و مالی چاپ
شما بگویید: چه کسی مدیرعامل استقلال شود؟
26 اسفند 98 - 22:57

گیلان آنلاین: باشگاه استقلال بعداز استعفای فتحی ، با سرپرستی خلیل زاده و فتح الله زاده ادامه داد و اکنون بعد از استعفای فتح الله زاده مدیری بالای سر خود نمی بیند.

 

 

گیلان آنلاین: استقلال تهران باشگاهی با قدمتی 74ساله روزهای سخت و دشواری را در این چندساله سپری کرده است. مشکلاتی که به نظر می رسد تمامی ندارد. 19آذر 98 بعد از کش و قوس های فراوان در رابطه با رفتن استراماچونی با استعفای فتحی موافقت شد و خیلی زود تصمیم برآن شد خلیل زاده سرپرست استقلال شود.


استقلال که تا صدرنشینی لیگ نیز رسیده بود بعد از تغییرات متعدد اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل در این ماه ها و رسیدن صندلی سرپرستی به فتح الله زاده بعد از مدت کوتاهی دوباره بی مدیر شد. در حال حاضر اما با توجه به احکام جدید وزارت ورزش، حجت نظری و احمد سعادتمند به باشگاه استقلال اضافه شده اند تا کنار خلیل زاده (عضوهیئت مدیره و رئیس و سرپرست باشگاه) کار را پیش ببرند. البته مدیرعامل استقلال هنوز انتخاب نشده و همه چیز در حد گمانه زنی است. جالب اینکه در اردوی رقیب همیشگی درست 24ساعت بعد از استعفای مدیرعامل سریعا سرپرست مدیرعاملی معرفی شد  و اعضای هیئت مدیره با جلسه با سرمربی و سرپرست تیم و حضور در محل تمرینات اوضاع باشگاه را در دست گرفتند.


در حال حاضر فشار طلبکاران خارجی ، سررسید تعهدات داخلی به بازیکنان ،نفس استقلال و هواداران این تیم را به شماره انداخته و هوادار دل چرکین از همه جا از "مهندسی موضوع "صحبت می کند.این درحالیست که پرسپولیس با وجود همه مشکلات به دلیل ثبات در کادر در این مدت به حق 7جام گرفته و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است و اگرچه آنها نیز مشکلات خود را دارند اما  برخلاف استقلال که جز در مدت کوتاه حضور فتح الله زاده نزدیک به 4 ماه بدون مدیر مانده ،حداقل تکلیفش با خودش روشن است.

 


در این شرایط صحبتهایی مبنی بر حضور یک مدیرعامل خارج از حوزه فوتبال برای مدیریت استقلال به گوش می رسد. فردی که مدیر یک کارخانه مشهور صنایع غذایی است.


در عین حال فرد دیگری که ظاهرا به بازگشت به استقلال علاقه دارد، موسوی عضو سابق هیئت مدیره است که با مجادله با وزیر از استقلال بیرون رفت.او در حال حاضر حمایت برخی بازیکنان و سرمربی تیم را همراه خود دارد. در عین حال احمد سعادتمند عضو جدید هیئت مدیره هم عزم خود را برای مدیریت استقلال جزم کرده و باید دید کدام یک از این گزینه ها تبدیل به فرد اول اجرایی باشگاه خواهند شد.

 

منبع: ورزش سه

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام