واکنش وزیر تعاون دولت دهم و نماینده فعلی رودسر به کاندیداتوری احمدی نژاد 30 فروردین 96
گیلان آنلاین: گاهی ممکن است افراد در مرحله نهایی به این نتیجه می رسند که به نفع فردی کنار بروند، این امر طبیعی است اما این افراد از ابتدا برنامه دارند در مناظره ها شرکت می کنند و سپس انصراف می دهند.

مدیرکل شیلات گیلان عنوان کرد
31 فروردین آخرین روز صید ماهیان استخوانی در دریای خزر 30 فروردین 96
گیلان آنلاین: مدیرکل شیلات گیلان گفت: 31 فروردین‌ماه جاری آخرین روز صید ماهیان استخوانی از دریای خزر است و این مدت تمدید نمی‌شود.

گوجه سبز هم نجومی شد 23 فروردین 96
گیلان آنلاین: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره ورود گوجه سبز نوبرانه به بازار گفت: گوجه‌سبز قصرشیرین از چند روز گذشته وارد بازار شده که قیمت آن بین 80 هزار تا 100 هزار تومان است.


عکس/ وقتی حسن پورشیرازی عروسک‌گردان هاپوکومار بود 8 فروردین 96
گیلان آنلاین: حسن پورشیرازی عروسک‌گردان هاپو کومار در پشت صحنه خونه مادربزرگه

کارشناس هواشناسی گیلان خبر داد
بارندگی پراکنده در گیلان 1 فروردین 96
گیلان آنلاین: کارشناس هواشناسی گیلان از افزایش ابر و بارندگی پراکنده در برخی نقاط در نخستین روز از سال جدید در این استان خبر داد.

مدیرکل منابع طبیعی گیلان خبر داد
استفاده از جوامع محلی در مدیریت یکپارچه منابع طبیعی گیلان 21 اسفند 95
گیلان آنلاین: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان مشارکت جوامع محلی در مطالعه، پژوهش و اجرای طرح‌های عرصه‌های طبیعی را مهم دانست و گفت: از جوامع محلی در مدیریت یکپارچه عرصه‌های طبیعی استفاده می‌شود.

مهلت یکماهه روحانی به استقلال و پرسپولیس 20 اسفند 95
گیلان آنلاین: با ابلاغ بخشنامه رئیس جمهور، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا 16 فروردین مهلت دارند تمامی حساب های بانکی خود را نزد بانک مرکزیافتتاح و حساب های خود نزد سایر بانک ها را مسدود نمایند.

نمایش هنر با عکس‌های پیرمرد لخت، رقّاصی و سیاه‌نمایی! 27 بهمن 95
گیلان آنلاین: نمایش عکس‌های یک پیرمرد لخت و عور، تابلوهایی با محتوای اروتیک، تئاترهایی با مضامین فمینیستی و گاهی هم ناسزا به نظام و حکومت، کنسرت‌های پر حاشیه، شعرهای مشوّق هوسرانی، رقص زنان در برخی نمایش‌ها و...

در اقدامی عجیب؛
اقدام عجیب پرسپولیس در آستانه جدال با الهلال 26 بهمن 95
گیلان آنلاین: باشگاه الهلال مدعی شد که مسئولان تیم تهرانی 50درصد جایگاه‌ها را به تیم الهلال فروخته است.

نمایندگان مجلس تصویب کردند؛
اذن رهبری شرط کسر خدمت سربازی 26 بهمن 95
گیلان آنلاین: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با هدف تامین نظر شورای نگهبان «اذن رهبری» را شرط محاسبه کسر خدمت نظام وظیفه فرزندان رزمندگان، آزادگان و جانبازان تعیین کردند.


مصاحبه با «شیخ علی‌ تهرانی» علیه امام از پیش برنامه‌ریزی شده بود/ با چه امیدی از موسسه امام(ره) استمداد کنیم؟ 25 دی 95
گیلان آنلاین: رییس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: در هیچیک از اطلاعیه‌ها و نامه‌پراکنی‌ها کوچک‌ترین اشاره‌ای به این نکته که روی چه امیال و اغراضی عنوان جعلی « آیت الله میرزا علی خراسانی» را برای شیخ علی تهرانی ساختند، نیست و از دستگاه قضایی انتظار است که از این مساله نگذرد.

استاد پیرنیاکان در گفتگویی خواندنی درباره استاد شجریان
تا سال 1380 اوج پختگی و آوازخوانی شجریان است/ شجریان لج کرد و در مصاحبه با bbc تند رفت / امیرکبیر هم اشتباه کرده بود/ بسیاری بدون فکر طرفدار شجریان شده‌اند 26 مهر 95
گیلان آنلاین: من خیلی در موسیقی آوازیِ دوران قاجار تحقیق و تفحص کرده‌ام. آواز و کارهای گردن‌کلفت‌هایی مانند اقبال سلطان، طاهرزاده، ظلی، دماوندی و سید‌احمدخان را بررسی کرده‌ام. اما وقتی به شجریان می‌رسی، شجریان همه‌ی این‌هاست. در 200 سال آینده هم شجریانی به وجود نخواهد آمد. چیزهایی از او بر روی صحنه دیده‌ام که باورنکردنی است. سال 1367 که می‌خواستیم کنسرت برگزار کنیم، همان روزِ کنسرت شجریان آنژین بود ...


آیت الله مصباح از اصحاب سر آیت الله بهجت بود/ شاید تایید صلاحیت نمی شدم 10 آبان 94
گیلان آنلاین: روزنامه شرق در مصاحبه ای تفصیلی با دکتر باقری لنکرانی به مسایل مربوط به دوران دولت های نهم و دهم و انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و مسایل جاری و انتخابات آینده پرداخت.


چرا آمریکا می‌خواهد نفوذ کند؟ 29 مهر 94
گیلان آنلاین: دشمنان ما و در راس آنهاآمریکا تردیدی نباید کرد که ارادۀ معطوف به نفوذ دارند و از هر روزنه ای که پیدا کنند به داخل کشور خواهند خزید.


بازی در نقش «ابوطالب» عبادت بود 29 مهر 94
گیلان آنلاین: بازی در نقش «ابوطالب» برایم همچون عبادت بود. مجیدی قبل از این که فیلمبرداری آغاز شود تمام اتفاقاتی که در انتظارمان بود را برایم بازگو کرد؛ آنقدر که گفتم دیگر دارید مرا می‌ترسانید.


دقایقی با دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی 29 مهر 94
گیلان آنلاین: ذهنم همیشه مساله‌ساز است. بی‌مساله باشم می‌میرم. همیشه با یک مساله درگیرم. همیشه. یا من را آزار می‌دهد یا به شکلی حلش می‌کنم.

دانشجوی دختر گیلانی و قاری موفق قرآن کریم در گفتگویی خواندنی:
قرآن حامی همیشگی من است/ همواره به کمک خدا امیدوار باشیم 25 شهریور 94
گیلان آنلاین: من سوره ی زمر را خیلی دوست دارم که درباره رحمانیت خداست... آیه (قل یا عبادی الذین... ) و آیات بعدی فوق العاده  معنای زیبایی دارند  و اگر انسان معنی آن را بخواند خیلی امیدوار می شود.  

روحانی نتوانسته با مردم ارتباط برقرار کند 25 شهریور 94
گیلان آنلاین: روحانی به این نتیجه رسیده است که همه هم و غم خود را به لحاظ ارتباط با مردم باید در مساله هسته‌ای بگذارد، حالا به سیاست داخلی هم پرداخته نشد اشکالی ندارد.  

گفتگو با زوجی که به این سبک زندگی‌ می‌کنند؛ ازدواج سفید؛
ازدواجمان را ثبت کنیم که چه بشود؟ 25 شهریور 94

گیلان آنلاین: ازدواج سفید، تهدید جدید نهاد خانواده در ایران. شاید از تهدید هم باید پا را فراتر گذاشت؛ کابوس هولناک نهاد خانواده.     گیلان آنلاین: سیاه و سفیدِ یک زندگی مشترک در گفت‌وگو با زوجی که چند سال است زندگی مشترک بدون ازدواج رسمی ...

گفتگو با علم الهدی، نابغه قرائت دهه هفتاد 25 شهریور 94
گیلان آنلاین: پسر امیر عبدالله، معروف به امیر ترکی، با چند نفر همراه آمدند کاخ نیاوران. امیر به مبل‌ لم داده بود؛ البته با یک تکبر خاصی. گفت:«برای من شعر بخوان». بین تمامی اشعاری که حفظ کرده بودم، همان شعر معروف امام هادی(ع) را انتخاب کردم.  

شبکه های اجتماعی؛ عامل بی وفایی بین همسران 25 شهریور 94
گیلان آنلاین: استاد علوم ارتباطات معتقد است هرزگردی در شبکه‌های اجتماعی تعهد اخلاقی بین همسران را از بین می‌برد و پرخاشگری و خشونت را به دنبال می‌آورد.  

رؤیایی که حضرت ام‌البنین(س) قبل از خواستگاری امیرالمومنین(ع) دید 25 شهریور 94
گیلان آنلاین: همیشه از پسرش حرف زده اند. از پسری که برای حفظ امام زمان خویش، با تمام وجود جنگید و هرگز خواسته ی خود را بر خواسته او مقدم نکرد.  

ماجرای تذکر «آقا» به هاشمی رفسنجانی 25 شهریور 94
گیلان آنلاین: محمدحسین صفار هرندی، وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد در دولت نهم، فعال سیاسی و فرهنگی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفتگویی با نسیم، به تشریح و تبیین فتنه۸۸ و حماسه ۹دی پرداخت.   

تلگرام