پاسخ وزیر کشور به اعتراضات و شایعات انتخاباتی 3 خرداد 96
گیلان آنلاین: ترجیح می‌دهم تا صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان تایید نشود، هیچ آماری را منتشر نکنم. اگر فردا صحت انتخابات تایید شود من می گویم پس فردا آمار شعب و هر صندوق را به تفکیک اعلام کنند.

دزدان دریائی سومالی یک کشتی ایرانی را ربودند 2 خرداد 96

روحانی به حرم امام رضا رفت+ همراهان روحانی 2 خرداد 96

تذکر به ۶ وزیر به خاطر تخلفات انتخاباتی 2 خرداد 96

تحقیقات تکمیلی از متهم انجام شد
رئیس کل دادگستری تهران خبر داد اعترافات همدست جدید بابک زنجانی 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: رئیس کل دادگستری استان تهران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده همدست جدید بابک زنجانی گفت: از آنجایی که اطلاعات این فرد در سرنوشت دیگر همدستان بابک زنجانی تاثیرگذار است، بنابراین با توجه به اطلاعات جدید و تحقیقات تکمیلی، تصمیم قضایی اتخاذ خواهد شد.

دادستان مرکز استان گیلان:
۱۰۰ پرونده تخلف انتخاباتی در استان گیلان تشکیل شد 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ۳۰ نفر در استان گیلان در رابطه با تخلفات انتخاباتی بازداشت شده و بیش از ۱۰۰ پرونده تخلف انتخاباتی در مراجع قضایی استان گیلان تشکیل شده است.

روحانی با رهبر انقلاب دیدار کرد 2 خرداد 96

ولایتی ترامپ را به "کاسب دوره‌گرد" تشبیه کرد 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: ترامپ مانند یک کاسب دوره‌گرد برای پول جمع کردن برای اقتصاد ورشکسته آمریکا راه می‌افتد و در مرکز اسلام که حرمین شریفین در آن قرار دارد کاسبی می‌کند.

روحانی به حرم امام (ره) رفت +عکس 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: رییس جمهور به مناسبت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره)، با آرمان‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کرد.

سند پشیمان شدن سران فتنه پس از 8 سال 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: انگار همین دیروز بود. درست شبیه همین روزهای فعلی پساانتخابات. خرداد ۸۸ را می‌گویم. هشت سال پیش که فضای انتخاباتی آن روزها شباهت عجیبی به این روزها داشت. یک دوقطبی جدی شکل گرفته بود و یک مشارکت فوق‌العاده هم رقم خورده بود.


زمان اعلام نتیجه اولیه آزمون دکتری مشخص شد 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتیجه انتخاب رشته آزمون دکتری سال ۹۶ ساعت ۲۲ امشب اعلام می شود.


میزان رای رییس جمهور منتخب و رقیب در 12 دوره انتخابات ریاست جمهوری/ رییسی رکورد زد+ جدول 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: در این دوره از این انتخابات، حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان رقیب اصلی کاندیدای پیروز توانست با 16 میلیون رأی یک حد نصاب جدید را در تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی رقم بزند.


هیأت رئیسه شورای منتخبان تهران معرفی شد 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: منتخب مردم تهران در شورای شهر از معرفی هیات رییسه «شورای منتخبان ۲۱ نفره» شهر تهران خبر داد.


"محسن هاشمی" و اعضای لیست امید نمی‌توانند شهردار و وزیر شوند 2 خرداد 96
گیلان آنلاین: دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: کاندیداهایی که با لیست امید آمدند، نباید برای شهرداری و وزارت از شورای شهر انصراف دهند.

تبریک دبیرکل سازمان ملل به روحانی 2 خرداد 96

برگزاری سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد با حضور ولایتی 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: سی‌‌و‌پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی فردا با حضور رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات گیلان:
رعایت بی‌طرفی در انتخابات کار سختی بود/ مشارکت 82 درصدی مردم گیلان در انتخابات 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به حضور 82 درصدی مردم استان گیلان در انتخابات 29 اردیبهشت گفت: رعایت بی‌طرفی در انتخابات کار سختی بود.

دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان:
"محسن هاشمی" و اعضای لیست امید نمی‌توانند شهردار و وزیر شوند 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: کاندیداهایی که با لیست امید آمدند، نباید برای شهرداری و وزارت از شورای شهر انصراف دهند.

رئیسی سخنگوی مطالبات ۱۶ میلیون نفر است 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: عضو شورای مرکزی جمنا گفت:‌ آقای رئیسی به عنوان سخنگوی ۱۶ میلیون نفر توانست با حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری آنها را همسو کند بنابراین دولت باید برای پاسخگویی به این مطالبات کار واقعی، عملی و جدی کند که اگر موفق شود ما نیز خوشحال خواهیم شد اما اگر دولت موفق نشود این مطالبات ادامه دارد.

شکست حسن روحانی از رئیسی در زادگاهش 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: مقایسه فرد پیروز در انتخابات ریاست جمهوری ادوار گذشته نشان می‌دهد که انتخابات دوازدهم به لحاظ تعداد ارای رقیب اصلی یعنی ۱۶ میلیون رای کاملا یک استثناست.

منتظریم دولت جدید آمریکا از نظر فکری به استقرار برسد/ همه بخش‌ها از رکود خارج شده به غیر از مسکن/ اجتماع عربستان نمایشی بود 1 خرداد 96
گیلان آنلاین:روحانی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ وقت با تروریسم مبارزه نکرده گفت: فکر نمی‌کنم مردم آمریکا خونی که در ۱۱ سپتامبر دادند را با پول‌های میلیاردی برای خرید سلاح معاوضه کنند.

اکسپرس‌ تریبون مدعی شد
ایران مناطق مرزی پاکستان را هدف قرار داد! 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: رسانه‌های پاکستان روز یکشنبه از شلیک چند خمپاره از مرزهای ایران به سمت مناطق مرزی خود خبر دادند.

مسئولان عالی رتبه کشور چگونه با همسرانشان آشنا شدند؟ 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: در دین مبین اسلام همواره بر سنت حسنه ازدواج تاکید شده لذا آشنایی با نحوه ازدواج مسئولین عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی در نوع خود جالب توجه است.

مشاور سابق کروبی به روحانی: مدیون کثیف ترین آرا شدید! 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: داریوش سجادی کارشناس اصلاح‌طلب در مطلبی در خصوص نتیجه انتخابات در کانال تلگرامی خود نوشت:

فاجعه ای دیگر برای اصولگرایان گیلان 1 خرداد 96
گیلان آنلاین: در روزهای اخیر و در رقابت بسیار مهم انتخابات ریاست جمهوری، محمد حسین قربانی تمام قد در حمایت رقیب اصولگرایان به پاخاست و جهت پیروزی حسن روحانی تلاش کرد.


نتایج نهایی انتخابات شورای شهر تهران+ اسامی و آرا 31 اردیبهشت 96
گیلان آنلاین: ستاد انتخابات شهرستان تهران جدیدترین نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران را امروز اعلام کرد.

امتناع وزارت‌ کشور از تحویل لیست‌ تفکیکی نتایج‌ آرا 31 اردیبهشت 96
گیلان آنلاین: نماینده تام‌الاختیار رئیسی با اشاره به امتناع وزارت کشور از تحویل لیست تفکیکی نتایج آرای ریاست جمهوری گفت: هیچگونه همکاری از سوی وزارت کشور نبوده و بدون هیچ توضیحی از تحویل لیست نتایج امتناع می‌کنند.

دستور لاریجانی برای نظارت مؤثرمجلس بر انتخابات 31 اردیبهشت 96
گیلان آنلاین: سخنگوی شورای شهر تهران از دیدار جمعی از اعضای لیست خدمت با رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

تکذیب انتصاب ناطق به عنوان ریاست تشخیص مصلحت 31 اردیبهشت 96
گیلان آنلاین: یک منبع آگاه، انتصاب علی اکبر ناطق نوری به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بی پایه و اساس دانست و گفت که این خبر کذب است.

روحانی: دولت دوازدهم کم‌ اشتباه‌تر خواهد بود 31 اردیبهشت 96
گیلان آنلاین: رئیس‌جمهور گفت: دولت دوازدهم کارآمدتر و کم‌ اشتباه‌تر خواهد بود.

تلگرام