علت حمایت مشروط اصلاح طلبان از روحانی 9 اسفند 95
گیلان آنلاین: دبیرکل حزب اراده ملت گفت: حمایت مشروط از روحانی به این معنا است که هر تشکل دغدغه‌های خودش را به کاندیدای مورد نظر منتقل کند تا وی این دغدغه‌ها را در اولویت‌ خود قرار دهد.


واکنش حسن عباسی به طرح آشتی ملی 8 اسفند 95
گیلان آنلاین:  رئیس اندیشکده یقین گفت: بحث آشتی ملی ترفندی است که اگر فتنه در سال 88 بعد از انتخابات رقم خورد، این بار پیش از انتخابات انجام شود.


قالیباف کاندیدا نمی شود؟ 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: سیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم انتخاباتی سال ۹۲ محمدباقر قالی باف از عدم کاندیداتوری شهردار تهران خبر داد.


یک گیلانی از اصفهان کاندیدای مجلس می شود/ رسایی: صلاحیتم برای انتخابات آتی مشکلی ندارد 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: هر چند در نهایت در روزهای پایانی تبلیغات انتخاباتی، این شائبه برای فقهای شورای نگهبان برطرف شد و برای انتخابات‌های آتی مشکلی نخواهد بود اما نکته مهم اینجا بود که بنده سلامت شورای نگهبان را برای ردصلاحیت شدن خودم مورد هدف قرار ندادم

اظهارات بی سابقه مشایی درباره بقایی
بقایی پرچم و سند پاکی احمدی نژاد است/ بقایی در این انتخابات اصلا رقیبی ندارد 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: نشست پرسش و پاسخ درباره کاندیداتوری حمید بقایی با حضور مهندس اسفندیار رحیم مشایی برگزار شد.


سخنرانی جلیلی در همایشی با یک نام عجیب 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: سعید جلیلی در همایش «بازیکنان نظام در شمال تهران، ذخیره های نظام در جنوب کرمان» در دانشگاه شهید باهنر سخنرانی خواهد کرد.

علی عسگری: ثریا «تندروی» کرد، تعطیل شد! 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما امروز (یکشنبه، 8 اسفندماه) با حضور در فراکسیون مستقلین ولایی ضمن پاسخگویی به سوالات و مطالب مطروحه از سوی نمایندگان از رسانه ملی پاره ای از مشکلات رسانه ملی را به سمع و نظر نمایندگان حاضر در این نشست رساند.

سخنرانی جلیلی در همایشی با یک نام عجیب 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: سعید جلیلی در همایش «بازیکنان نظام در شمال تهران، ذخیره های نظام در جنوب کرمان» در دانشگاه شهید باهنر سخنرانی خواهد کرد.

در پی فضاسازی‌ها
اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره خودکشی «خانم میرقوامی» 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: روابط عمومی وزارت اطلاعات درباره درگذشت خانم مهدیس لبابی میرقوامی اطلاعیه داد.


مخالفت نمایندگان با ۳ برابر شدن نرخ اینترنت 8 اسفند 95
گیلان آنلاین:  نمایندگان مجلس در لایحه بودجه سال آینده با حذف یک بند با افزایش ۳ برابری نرخ اینترنت در سال ۹۶ مخالفت کردند.

احمدی نژاد به ترامپ نامه نوشت + متن کامل فارسی و انگلیسی 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران با ارسال نامه ای خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا ، وی را به ترجیح منافع و رضایت عموم مردم و ملت ها بر منافع و رضایت اقلیتی سیری ناپذیر از سردمداران ثروت و قدرت و نیز اصلاح رفتارهای خودبرتربینانه و تحقیر کننده دولت های متوالی آمریکا از رهگذر احترام به حقوق ملت ها ، فرهنگ ها و منافع آنان و گسترش برابری و برادری میان ملت ها فراخواند.

اصرار مجدد خاتمی برای ابراز ندامت از فتنه 88/ قرار نیست فاتحانه برگردیم 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: بالاخره اگر ما به سمت حاکمیت نرویم همین وضعیت هست و روز به روز هم بدنه را از دست خواهیم داد و دیگر هم خاصیت یک جریان و یک حزب را نخواهیم داشت. اگر هم ادامه بدهیم باید یک سری امتیازات بدهیم و بهترین حالت برای این جریان به خصوص بعد از فوت آقای هاشمی این است که احیا کنیم و گر نه فقط اسمی در کتابها و تاریخ از اصلاحات باقی خواهد ماند.

مهدی هاشمی باز هم به زندان برنگشت 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: مهدی هاشمی که مرخصی وی آخرین بار تا هفتم اسفند ماه جاری تمدید شده بود، باز هم به زندان برنگشت.

جهانگیری: هیچ‌وقت ارتباط اصلاح طلبان با رهبری قطع نشده 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: ایشان گفتند که حتی شخصیت‌هایی گفته‌اند ما می‌خواهیم رئیس‌جمهور شویم و من وقتی پذیرفتم، به این معناست که اصلاح‌طلبان حضور داشته باشند.ایشان گفتند از نظر من مشکلی برای اصلاح‌طلبان وجود نداشته و الان هم دوست دارند رابطه مستقیمی با ما داشته باشند. از من خواستند که این نقش را ایفا کنم.


اولین کنش سیاسی رهبر انقلاب 8 اسفند 95
گیلان آنلاین: غله زاری خاطرات فراوانی از زندگی نواب نقل کرد و رنگ شیفتگی را در جان شیفته سیدعلی [خامنه‌ای] پر رنگ‌تر نمود.


کتاب 50 خاطره از دکتر سعید جلیلی منتشر شد+ PDF 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: کتاب "و این شدنی است" حاوی 50 خاطره از دکترسعید جلیلی منتشر شد.این کتاب مشتمل بر 50 خاطره نقل شده از دکتر جلیلی در محافل عمومی اعم از دانشگاه ها و مساجد است که حدفاصل بهار 92 تا پاییز 95 بیان شده است.

پرویز سروری مطرح کرد
آخرین اخبار از لیست نیروهای انقلاب برای شورای شهر تهران 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: پرویز سروری رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران با مثبت ارزیابی کردن جلسات نیروهای انقلاب برای رسیدن به لیست واحد در انتخابات شورای شهر تهران، آخرین اقدامات انجام شده در این خصوص را اعلام کرد.


بذرپاش: با دولت خسته نمی‌توان کشور را مدیریت کرد 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: نگاه خسته‌نق زن فرصت طلب، دست و بازوی قدرتمند مهندس جوان ایرانی را نمی بیند؛ مهندس، مسأله حل کن است نه مسأله پاک کن، که نیاز اصلی کشور است؛ امروزی برخی وقتی با مسائل اصلی کشور مواجه می‌شود، پاک کردن صورت مسئله را راحت‌ترین کار می‌دانند.


دیدار احمدی نژاد و قالیباف توسط مشاور احمدی نژاد تکذیب شد+ عکس 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: در پی انتشار خبر کذب روزنامه قانون درباره دیدار دکتر احمدی نژاد و دکتر قالیباف، علی اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور سابق تکذیبیه ای منتشر کرد.

اقدام عجیب معاون شرکت مخابرات ایران در رشت
اعلام خبر انتصاب مدیرعامل غیربومی برای مخابرات گیلان/ واکنش نمایندگان 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: دقایقی پیش علی کارگزار معاون مدیرعامل و رئیس مرکز عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران در جلسه‌ای که تحت عنوان نشست تخصصی مخابرات گیلان در سالن مخابرات استان در رشت در حال سخنرانی بود با اعلام یک خبر باعث شگفتی و اعتراض جمعی از مدیران مخابرات استان شد.


زمان ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شد 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: سی‌ام اسفند آغاز ثبت نام شوراها را خواهیم داشت و در ۲۲ فروردین ماه نیز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری آغاز خواهد شد.

جدی‌ترین رقیب آقای روحانی در انتخابات پیش رو! 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: جعفر بلوری در یادداشت روز کیهان نوشت:

خانه 50 میلیارد تومانی روحانی در تهران 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: در کنار آقای روحانی، دارایی میلیاردی چند نفر از وزرای کابینه دولت اعتدال نیز سبب‌ساز حاشیه‌های فراوانی شده است.

مجریان انتخابات96 ممنوع‌الخروج شدند 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور از ممنوعیت مسافرت‌های خارجی مجریان برگزاری انتخابات ۹۶ خبر داد.

شوخی لاریجانی با اصلاح‌طلبان مجلس 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: جلسه امروز مجلس با حاشیه‌هایی همچون شوخی لاریجانی با نماینده تهران که 7 اسفند سالگرد انتخابات مجلس دهم را حماسه ملت خواند و کشف بیماری ثقل سامعه یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس همراه شد.


باهنر: ریزش آرای روحانی قطعی است 7 اسفند 95
گیلان آنلاین: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: کسانی که در سال ۸۸ مرتکب جرم شدند برای بازگشت به آغوش ملت باید بپذیرند که مجرم بودند و به مردم و نظام هزینه تحمیل کردند و باید به جرم خود اقرار کنند.


نظر کوچک زاده درباره "بقایی" 6 اسفند 95
گیلان آنلاین: رئیس هیئت تخلفات روحانی مجبور شد از آقای بقای عذرخواهی کند و هر کسی با دقت در همین موضوع به خیلی نتایج درباره آقای بقایی و مومنین می رسد. 


قائم مقام جبهه پایداری: نامزدی به جمنا معرفی نکردیم 6 اسفند 95
گیلان آنلاین: جبهه پایداری نامزدی را برای انتخابات ریاست‌جمهوری به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) معرفی نکرده است و انتساب دو نامزد به جبهه پایداری در رسانه‌ها جای تعجب و گلایه دارد.


مشاور روحانی انتخاب 10 کاندیدا برای جمنا را مسخره کرد/ یک دروازه‌بان هم استخدام کنید! 6 اسفند 95
گیلان آنلاین: مشاور فرهنگی حسن روحانی در توئیتر نسبت به کاندیداهای برگزیده جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای انتخابات ریاست‌جمهوری کنایه‌ای زد.


کاندیداتوری کواکبیان تصویب شد 6 اسفند 95
گیلان آنلاین: مصطفی کواکبیان در رای‌گیری انجام شده در پانزدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری در سمت دبیرکلی این حزب ابقاء شد.

تلگرام