انتقادات سنگین فتاح به رئیس جمهور 25 مهر 96
گیلان آنلاین:  رئیس کمیته امداد با انتقاد از حجم بالای ورود کالای قاچاق به کشور خطاب به رئیس جمهور گفت: شما که می‌روید شبانه دو داعشی را که در روستایی در کرمانشاه پنهان شدند جزغاله می‌کنید نمی‌توانید جلوی ورود دو کانتینر قاچاق در روز روشن را بگیرید؟


خروج ۶۲میلیارد تومان توسط دری اصفهانی 25 مهر 96
گیلان آنلاین: دادستان تهران موضع گیری اخیر دولت آمریکا و ترامپ پیرامون برجام را از سه محور محکوم نمود و با اشاره به مباحث مطرح شده از سوی مسوولان کشور که جای بحث بیشتر را باقی نمی‌گذارد، در بیان نخستین محور، اظهار داشت: تنها مرجع قانونی برای بررسی پای‌بندی ایران به برجام، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است که بارها اعلام کرده است ایران در چارچوب توافق برجام حرکت کرده و لذا اقدام اخیر آمریکا، مصداق باج‌خواهی است.


سفر یک روزه مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور به گیلان+ برنامه ها 25 مهر 96
گیلان آنلاین: مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش وارد رشت شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در رشت:
سخنان ترامپ سرشار از ناتوانی و شکست بود 25 مهر 96
گیلان آنلاین: سخنان ترامپ سرشار از ناتوانی و شکست بود و بر خلاف گذشته، رئیس جمهور جدید آمریکا از گزینه نظامی علیه ایران سخن نگفت زیرا قدرت ایران اعتبار دارد و دشمن اقتدار ایران را درک کرده و پذیرفته است.

نماینده مردم رشت:
ضربات رهنما به ورزش گیلان من را نزد ورزشکاران و جوانان شرمنده کرده است 25 مهر 96
گیلان آنلاین: مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از قدرت سیاسی نمایندگان برای بقاء خود استفاده می‌کند.

خاتمی در دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران مطرح کرد:
دشمنی آمریکا با ایران، امر تازه ای نیست/ در مقابل این یاوه گویی ها و تهدیدها هیچ گونه اختلافی در درون ایران نیست/ برنامه دفاعی و موشکی ما فقط جنبه بازدارندگی دارد 24 مهر 96
گیلان آنلاین: رئیس دولت اصلاحات در دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران بر جنبه بازدارندگی برنامه موشکی ایران تاکید کرد.


خانم نماینده؛ هر چه بگندد نمکش می‌زنند +عکس 24 مهر 96
گیلان آنلاین: رفتار این نماینده مجلس درست مانند افرادی بود که در خیابان تصادف می‌کنند و با قفل فرمان به استقبال هم می‌روند. یا کسانی که به خاطر یک حرف به جان هم می‌افتند.


حکم وزیر ارشاد برای همسر رئیس دفتر رئیس جمهور +عکس 24 مهر 96
گیلان آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه مشاوران وزیر در امور اجتماعی و امور بانوان را منصوب کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان:
حمله رئیس‌جمهور آمریکا به ایران راهبرد رژیم صهیونیستی است/ برجام بهانه‌ای برای ایجاد دوقطبی سازی در جامعه ایران بود 24 مهر 96
گیلان آنلاین: هر بخش از استکبار پازلی را علیه محدودیت‌ها برای ایران را تهیه و اجرا می‌کنند و برنامه‌های آن‌ها از قبل پیش‌بینی‌شده است.


بعید است اصلاح‌طلبان‌از شخصی‌اصولگرا حمایت‌کنند 24 مهر 96
گیلان آنلاین: من از طرف همه‌ی اصلاح‌طلبان نمی‌توانم اظهارنظر کنم و اما به نظر خودم بعید است که اصلاح‌طلبان با کاندیدایی که رویکرد اصولگرایی دارد وارد انتخابات شوند.


۶ ویژگی‌ دستگاه تفکر آیت الله خامنه‌ای 24 مهر 96
گیلان آنلاین: در تجربه تاریخی ایران معاصر تفکر فقها و اندیشمندان شیعی همواره پشتوانه اصلی پیشرفت و امتداد زندگی جامعه ایرانی در ابعاد سیاست و فرهنگ و اقتصاد بوده است.


پیام محمود احمدی نژاد خطاب به سپاه 23 مهر 96
گیلان آنلاین: رئیس جمهور اسبق در واکنش به اظهارات رئیس جمهور امریکا، خطاب به سپاه پاسداران پیامی صادر کرد .

حضور بهایی معروف در تازه‌ترین مجله سینمایی! 23 مهر 96
گیلان آنلاین: ازه‌ترین فصلنامه سینمایی تحت عنوان «فرم و نقد» توسط مسعود فراستی منتشر شد. اما آنچه در ابتدا و روی جلد این نشریه جلب نظر می‌کند، مقاله و مطلبی از فریدون هویدا عنصر شناخته شده رژیم شاه، برادر امیرعباس هویدا صدر اعظم 13 ساله رژیم پهلوی و بهایی معروف است که در سال 1385 فوت کرد.

واکنش قرائتی به اظهارات اخیر ترامپ 23 مهر 96
گیلان آنلاین:حجت‌الاسلام قرائتی گفت: شن‌های طبس را دیدید که چطور طرح آمریکا را لغو کرد. تار عنکبوت را دیدید که چطور پیغمبر (ص) را در غار حفظ کرد. «إِنَّ وَلِیِّیَ اللَّهُ» ما اگر صالح باشیم خدا را داریم.

او در خشت خام می دید و دیگران در آینه نمی دیدند/ دوراندیشی رهبری درباره آمریکا باید تدریس شود 23 مهر 96
گیلان آنلاین: آزمون برجام و مذاکرات مستقیم با آمریکا فرصتی برای اثبات بدعهدی های واشنتگتن و عدم پایبندی این کشور به تعهدات خود با تهران بود. هرچند مقام معظم رهبری همواره از مذاکره کنندگان و دولت روحانی حمایت کردند ولی در عین حال در ابتدا و اوج مذاکرات اعلام کردند که به آن خوشبین نیستند!

با کسب ۵ رای اعضای شورا شهر
"سلیمانی" به‌عنوان شهردار آستانه‌اشرفیه انتخاب شد 23 مهر 96
گیلان آنلاین: عبدالرضا سلیمانی با کسب ۵ رای اعضای شورا به‌عنوان شهردار آستانه‌اشرفیه انتخاب شد.


پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب از آینده برجام 22 مهر 96
گیلان آنلاین: در بازخوانی مواضع رهبر معظم انقلاب می بینیم در پی ملاقاتی مردمی در خلال مذاکرات، تاکید کردند که درباره آینده مذاکرات هسته‌ای خوشبین نیستند. 


واکنش محمود احمدی‌نژاد به سخنان ترامپ 22 مهر 96
گیلان آنلاین: رییس‌جمهور پیشین کشورمان با صدور پیامی به سخنان شب گذشته دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.


اکبر عبدی هم به سخنان ترامپ پاسخ داد +عکس 22 مهر 96
گیلان آنلاین: اکبر عبدی در پاسخ به سخنان ضد ایرانی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا جمله ای جالب را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

ترامپ برجام را حفظ کرد
امتیازها برای آمریکا محدودیت‌ها برای ما! 22 مهر 96
گیلان آنلاین:  برای دشمن، چه توافقی بهتر از اینکه ایران، یک‌طرفه به اجرای تعهداتش ادامه دهد بدون اینکه حتی یک پول سیاه به‌دست آورد؟ برجام اگر برای ترامپ خسارت بار و «بد» بود، هرگز به دنبال مادام‌العمر کردن آن نمی‌رفت!


بیانیه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سخنان ترامپ 21 مهر 96
گیلان آنلاین: جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سخنان رئیس جمهور آمریکا و اعلام سیاست های جدید در قبال جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.  

روحانی پس از اظهارات ترامپ:
نه بندی به برجام اضافه می‌شود و نه تبصره‌ای / ترامپ نمی‌داند که برجام یک سند دوجانبه نیست/ رئیس جمهورآمریکا هم تاریخ و هم جغرافیا بخواند 21 مهر 96
گیلان آنلاین: من رئیس جمهورآمریکا را دعوت می کنم که تاریخ و جغرافیا را بهتر بخواند.

آیا کانال‌های ضدانقلاب فعال فیلتر می‌شوند؟ 21 مهر 96
گیلان آنلاین:  دبیر شورایعالی فضای مجازی کشور در پاسخ به سوالی درباره فیلترینگ کانال‌های ضدانقلاب، گفت: به پیشنهاد اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه موضوع فیلتر کانال‌های ضدانقلاب در دستورکار قرار می‌گیرد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید:
اقتدار سپاه خار چشم آمریکایی‌ها شدهعضو هیئت رئیسه فراکسیون امید 21 مهر 96
گیلان آنلاین: عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید گفت: آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند تا برای مهار ایران سپاه را به عنوان یک دستاورد بزرگ این نظام محصور و محدود کنند


چرا امام گفت جام زهر را نوشیده است؟/ ماجرای گریه بارزانی در دیدار با فرماندهان سپاه قدس 21 مهر 96
گیلان آنلاین: وی با اشاره به اینکه نیروهای ما ظرف 24 ساعت خود را به مناطق کردستان عراق رساندند و راه های اصلی را بر داعش بستند و اجازه پیش روی به آنها را ندادند تصریح کرد: در هر حال حالا که داعش سرکوب شده سپاه به بهانه بعدی امریکایی ها تبدیل شده است.

انتصاب نماینده سابق به سمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان 21 مهر 96
گیلان آنلاین: "دلق پوش" نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی بود و سوابق بسیاری را در حوزه های مختلف اقتصادی و فرهنگی دارد.

با حضور رئیس سازمان غذا و داروی کشور
نشست روز جهانی غذا در رشت برگزار شد 20 مهر 96
گیلان آنلاین: شست روز جهانی، با حضور ریاست سازمان غذا دارو کشور، ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مدیران و مسوولین سازمان های مرتبط و مدیران صنایع غذایی برتر استان، در رشت برگزار شد.


نحوه جذب دانشمندان هسته ای/ سلام حبیبی! من مأمور سیا هستم! 20 مهر 96
گیلان آنلاین: بنا به ادعای این گزارش، معمولا کنفرانس‌های علمی سیا، بر یک موضوع خاص در فیزیک هسته‌ای که دارای کاربردهای مسالمت آمیز بود، تمرکز می کرد تا بتوانند دانشمندان ایران را جذب کنند.


پاسخی به اظهارات وزیر اطلاعات/ طبق قانون کدام نهاد مرجع صالح برای جاسوس بودن افراد هست؟ 20 مهر 96
گیلان آنلاین: هیچ قانونی نگفته که تشخیص جاسوسی با وزارت اطلاعات است.حتی مواردی که واجا بگو ید کسی جاسوس است دادگاه می‌تواند او را تبرئه کند یا بالعکس!


از پایکوبی تا مجلس ختم برجام/ نوزاد نارسیده برجام اسیر نامادری ترامپ 19 مهر 96
گیلان آنلاین: یک سوال اساسی وجود دارد که آیا ذهنیت برخی سیاسیون ایران برای زیست در محیط کشور وابسته به زبان و دستان رئیس جمهور و نمایندگان کنگره آمریکاست؟ تکلیف برخی ایرانیان را چرا باید آمریکایی ها مشخص کنند!؟

تلگرام