سند نارضایتی هاشمی از لقب آیت‌الله 28 دی 95
گیلان آنلاین: خبرنگار روزنامه، هاشمی رفسنجانی را «حضرت آیت‌الله» خطاب می‌کند. او به پرسش پاسخ می‌دهد، سپس تأکید می‌کند خود را شایسته این لقب نمی‌داند و راضی نیست آن برایش بنویسند.

روحانی در نشست خبری:
همه تحریم‌های هسته‌ای پس از برجام برداشته شده است / آمریکا در اجرای برجام سنگ‌اندازی کرده و «دولت خصم» است/ هیچ مذاکره مجددی درباره برجام نمی‌کنیم 28 دی 95
گیلان آنلاین: همه تحریم‌های هسته‌ای پس از اجرایی شدن برجام برداشته شده است.


رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس دچار عارضه قلبی شد 28 دی 95
گیلان آنلاین: رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه) دچار عارضه قلبی شد.


مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان به ریاست پژوهشگاه علوم اسلامی نیروهای مسلح منصوب شد/ تسخیری جایگزین معتمد می شود 28 دی 95
گیلان آنلاین: حجت‌الاسلام معتمد مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان به عنوان رئیس پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (ع) نیروهای مسلح منصوب شد.

ایران به دعوتنامه عربستان پاسخ داد 28 دی 95
گیلان آنلاین: قاضی عسکر با اشاره به دعوتنامه عربستان برای برگزاری مذاکرات 2 جانبه حج 96 گفت: نامه توسط صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به وزیر حج عربستان ارسال و محورهای مورد نظر جمهوری اسلامی ایران به طرف سعودی منعکس شده است.


وقتی امام(ره) عمامه اش را زمین زد! 27 دی 95
گیلان آنلاین: آقا از این سید حمایت کنید می‌خواهند اعدامش کنند.» شنیده شده که به سه نفر از شخصیت های مشهور هم نامه نوشت، تاثیری نداشت. ناراحت و عصبانی به خانه برگشت عبایش را به گوشه ای پرتاب کرد. همسرش پرسید نتوانستید کاری بکنید. گفت: نخیر! ایشان می‌گوید من کاری به این کارها ندارم.


علت پلمپ دفتر مشاوران هاشمی مشخص شد 27 دی 95
گیلان آنلاین: دفتر مشاوران مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام پلمپ شده است.


استقبال یک اصلاح طلب از نامزدی دستجردی 27 دی 95
گیلان آنلاین:سلحشوری گفت: در شرایطی که اصولگرایان با فقر جدی نامزد برای ریاست جمهوری مواجهند مطرح کردن خانم وحیددستجردی خیلی خوب و هوشمندانه بود زیرا ایشان هم از لحاظ سیاسی فرد روشنی است و هم به لحاظ عملکرد و برای زنان نیز خوب عمل کرده است.

حامیان دولت و مبالغه نافرجام؛
یک سال پیش در چنین روزی؛ اصلاح‌طلبان چگونه برجام را بزک کردند؟ +تصاویر 27 دی 95
گیلان آنلاین: یک‌سال پیش در چنین روزی همه اصلاح‌طلبان به مردم ایران گفتند صبح بدون تحریم شروع شده است و مردم یکسال چشمان به لغو تحریم‌ها سفید شد و هیچ کسی از جریان حامی دولت پیدا نمی‌شود که بگوید کاغذهای برجام، بی‌خاصیت‌تر از آنی بود که همه تحریم‌ها را لغو کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:
دهه فجر خجسته‌ترین ایام مردم ایران است 27 دی 95
گیلان آنلاین: دهه فجر تجدید بیعت با آرمان‌های امام(ره) و مقام معظم رهبری است.


روایت دقیق از نحوه فوت مرحوم هاشمی به روایت نماینده اصلاح طلب 27 دی 95
گیلان آنلاین: از همان یکشنبه سرد ١٩ دی ماه که درگذشت آیت‌الله هاشمی همه را در بهت سنگینی فرو برد چرایی مرگ او را در زمزمه‌ها و چهره‌های خیلی‌ها می‌شد خواند. 


احتمال کاندیداتوری محسن هاشمی‌ 27 دی 95
گیلان آنلاین: این احتمال وجود دارد که پس از پذیرش استعفای احمد مسجد جامعی برای پنجمین دوره شورای شهر تهران، محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان سرلیست اصلاح طلبان در دوره بعد معرفی شود.


درخواست روحانی از علاقه‌مندان به مرحوم هاشمی 27 دی 95
گیلان آنلاین: رییس جمهوری در جلسه هیات دولت از اعضای دولت و همه علاقه‌مندان به مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خواست که با تلاش بیشتر در خدمت به مردم و حمایت از رهبری از میراث هاشمی حراست کنند.


سکوت در مقابل تحریف هاشمی خیانت است 27 دی 95
گیلان آنلاین: رئیس مجمع عالی بسیج گیلان، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را چهره‌ای انقلابی خواند و گفت: سکوت در مقابل تحریف هاشمی رفسنجانی را خیانت می‌دانیم.


ناگفته های ناطق نوری از شب رد صلاحیت هاشمی 26 دی 95
گیلان آنلاین: زمانی‌که صلاحیت ایشان را برای انتخابات ریاست جمهوری به هر دلیلی رد کردند که البته به مخیله ما هم خطور نمی کرد که این اتفاق بیفتد، در حال آماده شدن برای رفتن به سفر بودم که با شنیدن این خبر، سفرم را لغو کردم و بازگشتم ، دیدم این بی معرفتی است که به سفر بروم.

سکته مرحوم رفسنجانی در استخر رخ داد/ چرا پیکر او به پزشکی قانونی نرفت؟ 26 دی 95
گیلان آنلاین: حسام‌الدین قاموس مقدم در ایسنا نوشت: از لحظه انتشار خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، برخی از جریان‌ها و کانال‌های تلگرامی وابسته به آنها تلاش کردند مرگ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را «مشکوک» جلوه دهند و بگویند که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به مرگ طبیعی از دنیا نرفته و به زبان ساده، به قتل رسیده است.

واکنش وکیل زنجانی به بازداشت متهم جدید 26 دی 95
گیلان آنلاین: براساس اطلاعات به دست آمده این متهم علیرضا زیباحالت منفرد نام دارد. به گفته کوهپایه‌زاده وکیل بابک‌ زنجانی، این متهم کسی بود که در ایجاد این مشکلات خیلی نقش داشته است.

متهم نفتی بازداشت شده توسط اینترپل کیست؟ 26 دی 95
گیلان آنلاین: متهم نفتی بازداشت شده توسط اینترپل «ع-ز» نام دارد.

تلاش برای انحراف افکار عمومی به جای پاسخگویی
توسل وزارت کشور به نام مرحوم هاشمی رفسنجانی برای توجیه یک اقدام انتخاباتی 26 دی 95
گیلان آنلاین: حتی اگر چنین فرضی را بپذیریم که اظهارات مرحوم هاشمی دقیقا همین معنا را می دهد، توسل به اظهارات شخصی وی، آن هم در شرایط احساسی به وجود آمده پس از درگذشتش چه معنایی دارد؟

طی احکامی از طرف آیت‌الله جنتی
اعضای هیأت نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گیلان تعیین شدند / اشجری رئیس شد 26 دی 95
گیلان آنلاین: طی احکامی از طرف آیت‌الله جنتی رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات، اعضای هیأت نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گیلان تعیین شدند.

رئیس عقیدتی‌سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجاـرشت خبر داد
برگزاری همایش فرماندهان و مسؤولان یگان‌های آجا مستقر در گیلان / انتصاب فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی رشت به معاون بازرس نیروی دریایی ارتش 26 دی 95
گیلان آنلاین: رئیس عقیدتی‌سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجاـرشت از برگزاری همایش یک‌روزه فرماندهان و مسؤولان یگان‌های آجا مستقر در این استان خبر داد و گفت: این همایش 27 دی ماه جاری برگزار می‌شود.


سید حسن خمینی محور جریان اعتدال در دوران پسا هاشمی؟ 25 دی 95
گیلان آنلاین: کسی باید محوریت این جریان را به عهده بگیرد که فراجناحی باشد.


جوانفکر: فایل صوتی منتشر شده درباره احمدی نژاد بی‌اساس است 25 دی 95
گیلان آنلاین: مشاور رسانه‌ای دولت‌ احمدی‌نژاد محتوای فایل صوتی منتشر شده از سوی فردی به نام م-م را بی اساس دانست.


۱۲ خطبه مهم رهبرانقلاب در نماز جمعه +تصاویر 25 دی 95
گیلان آنلاین: ۳۷ سال از انتصاب آیت‌الله خامنه‌ای به امامت جمعه تهران توسط امام خمینی (ره) می‌گذرد. ایشان در این سال‌ها، مجموعا حدود ۲۴۰ بار در نمازهای جمعه حضور یافته‌اند.


نام فامیلی احمدی‌نژاد قبل از انقلاب چه بود؟ 25 دی 95
گیلان آنلاین: نام فامیلی‌شان تا پیش از انقلاب صباغیان بو.


انتقاد شدید آیت الله جوادی آملی از مراسم و سخنران یادبود آیت الله هاشمی 25 دی 95
گیلان آنلاین: وی که پیش از اتمام مراسم، مسجد اعظم قم را ترک می کند، با اشاره به آیت الله هاشمی و با جمله «مظلوما حیا و میتا» نارضایتی خود را از سخنران و مراسم اعلام کرده است


قاضی‌پور، وزیر بهداشت را به مناظره دعوت کرد 25 دی 95
گیلان آنلاین:  نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس پی تلاش وزارت بهداشت برای توقف تولید صافی دیالیز، وزیر بهداشت را به مناظره دعوت کرد!


اظهارات محمد هاشمی درباره جانشین برادرش، دو روز قبل از فوت او 25 دی 95
گیلان آنلاین: ایلنا دو روز قبل از درگذشت مرحوم هاشمی رفسنجانی با محمد هاشمی گفت وگویی کرده است.

توضیح کدخدایی درباره کاندیداتوری زنان 25 دی 95
گیلان آنلاین: سخنگوی شورای نگهبان درباره نحوه ثبت‌نام زنان در انتخابات ریاست جمهوری توضیحاتی ارائه کرد.

حضور عراقچی در تلویزیون منتفی شد 25 دی 95
گیلان آنلاین: خبرگزاری ایسنا اعلام کرد که برنامه متن و حاشیه دعوت خود از سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه برای حضور در برنامه امشب را پس گرفت.      
گیلان آنلاین: خبرگزاری ایسنا اعلام کرد که برنامه متن و حاشیه دعوت خود از سیدعباس عراقچی معاون ...

تلگرام