شریعتمداری:
پرونده هسته‌ای باید از دولت گرفته شود/ با ادامه این وضع با خسارت‌های بیشتری روبرو می‌شویم 4 مرداد 96
گیلان آنلاین:شریعتمداری گفت: 4 سال برای بروز ناتوانی و عدم تخصص دولت کافی است و آزموده را آزمودن خطاست.

میرسلیم: مثل روحانی در مناظره‌ها با یک بغل پرونده حاضر نمی‌شدم 4 مرداد 96
گیلان آنلاین:عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه روحانی بدعت‌های بدی در انتخابات پایه گذاشت، گفت: ۱۶میلیون رای برای جریان اصولگرایی به‌دست آوردیم که یک توفیق بود.

سپاه پاسداران: حرکت تحریک آمیز ناو آمریکایی در خلیج فارس خنثی شد 3 مرداد 96
گیلان آنلاین:روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه از خنثی سازی حرکت تحریک آمیز یک رزم ناو آمریکایی برابر شناور گشتی این نیرو در خلیج فارس خبر داد.

بالاخره خوشدل یکی از مدیران دوره برزیگر برکنار شد
پرستار حقوقدان مدیر بازرسی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد 3 مرداد 96
گیلان آنلاین:پرستار حقوقدان مدیر بازرسی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد

شکایت مجلس از یکی از فرماندهان ناجا 3 مرداد 96
گیلان آنلاین:حجت‌الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات فرمانده نیروی انتظامی استان فارس در مورد نمایندگان مجلس، گفت: اظهارات فرمانده نیروی انتظامی استان فارس نسبت به نمایندگان توهین‌آمیز بود.


ظریف: هنوز چند صدام در منطقه ما وجود دارند 3 مرداد 96
گیلان آنلاین: کسانی که در واشنگتن هستند باید این را در ذهن خود فرو کنند که تحریم سرمایه نیست، با این حال واشنگتن هنوز هم تحریم را سرمایه می‌داند و روز به روز بر تعداد آن می‌افزاید.

حاشیه های جالب دیدار لاریجانی با پزشکان؛ آقای وزیر چشم سیاسیون را عمل می‌کند
شوخی جالب لاریجانی با قاضی‌زاده هاشمی 3 مرداد 96
گیلان آنلاین:لاریجانی گفت:به هر حال آقای قاضی‌زاده هاشمی چشم پزشک است و چشم سیاسیون را عمل می‌کند(با خنده)، شاید به همین دلیل است که وضع سیاسی کشور ما نیز این‌گونه است!

علیرضا زاکانی: اصلاح روابط سپاه با روحانی؛ نیازمندصداقت رسم مروت نیست عکس‌ با فرماندهان سپاه فقط یادگاری باشند 3 مرداد 96
گیلان آنلاین:گلایه از مسئولانی است که به‌وقت ارائه کارنامه، با افتتاح پروژه‌های کلان سپاه پاسداران مانور کارآمدی می دهند اما هنگام رقابت سیاسی تفنگ را به سمت برادران سپاهی نشانه می روند به‌دوراز انصاف است.

پرویز امینی مطرح کرد/ «روحانی» در بن‌بست رادیکالیزم 2 مرداد 96
گیلان آنلاین: تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: مهمترین پیامد برای روحانی یا هر کسی که دست به رادیکالیسم می‌زند محدود شدن است و فردی که رفتار رادیکالی از خود نشان می‌دهد انتخاب‌های ناگزیر دارد.

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
برجام آغاز تشدید تحریم‌ها و تهدیدها علیه جمهوری اسلامی ایران بود/ اصل نظام هدف آمریکا و موشک و انرژی هسته‌ای بهانه است 2 مرداد 96
گیلان آنلاین: عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آمریکا اصل نظام را هدف قرار داده و مسائل هسته و موشکی ایران بهانه‌ای بیش نیست، گفت: اجرای برجام آغاز تشدید تحریم‌ها، تهمت‌ها و تهدیدها علیه جمهوری اسلامی ایران بود.

نماینده مقام معظم رهبری در اروپا:
دولت دوازدهم به "اشتغال،‌ قشر مستضعف، تورم و نرخ بیکاری‌" توجه ویژه کند 1 مرداد 96
گیلان آنلاین: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای نشان دهنده پذیرش نظام جمهوری اسلامی ایران توسط مردم است و دوقطبی کردن نظام و جامعه توسط برخی افراد امری غیرقابل پذیرش و غیرمنطقی است.


حاجی‌بابایی: روحانی گفت تحت فشار نیستم 1 مرداد 96
گیلان آنلاین: رئیس جمهور عنوان کرد که برای انتخاب اعضای کابینه از سوی هیچ جناحی تحت فشار نیستم و آزادانه اعضای کابینه را انتخاب کرده و می‌کنم.


چرا گزینه خاتمی برای شهرداری آخر شد؟ 1 مرداد 96
گیلان آنلاین: صندلی شهرداری تهران آنقدر برای طیف کارگزاران سازندگی اهمیت دارد که با لابی گسترده و هماهنگی با برخی اعضای شورای پنجم، دو گزینه مطرح خود را در جایگاه نفرات اول و دوم رای گیری گزینه های احتمالی رسانده و گزینه لیدر اصلاحات را نفر آخر این لیست هفت نفره کردند.

از محمدرضا و مهدی تا حمید و فریدون! 31 تیر 96
گیلان آنلاین: در سال‌های اخیر مبارزه با مفاسد در دستگاه‌های اداری شدت بیشتری به خود گرفته است. دستگاه قضایی با اقتدار و سرعت بیشتری به پرونده‌های فساد در دستگاه‌های اجرایی، خصوصا پرونده‌های دانه‌درشت‌ها و یقه‌سفیدها ورود پیدا کرده و حکم صادر می‌کند.

روایت بذرپاش ازحسن روحانی پرکار و متواضع 31 تیر 96
گیلان آنلاین: نماینده سابق مجلس شورای اسلامی روایتی از دیدارش با «حسن روحانی» موفق را منتشر کرد.

"حمید‌معصموی نژاد، رُم"، تکیه کلام آشنای ایرانیان 31 تیر 96
گیلان آنلاین: کسی که برای تهیه‌ یک گزارش سختی ۵ ساعت رانندگی را به جان می‌خرد، بی‌شک برای کارش ارزش قائل است و مستحق این است که مردم کشورش هم او را بشناسند.


تایید اولین شایعه مربوط به ترکیب دولت دوازدهم 31 تیر 96
گیلان آنلاین: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه الکامپ اعلام کرد: در دولت جدید قطعاً در کابینه خواهم بود اما در وزارت ارتباطات نیستم.

گزینه های بازنشسته برای پایتخت
چرا یک اصلاح طلب جوانتر نمی تواند شهردار تهران شود؟ 31 تیر 96
گیلان آنلاین: نکته جالب اینکه حتی منتخبین شورای پنجم تهران که از لیست امید به شورای شهر رفته اند نیز نقش اصلی برای انتخاب شهردار تهران ندارند و نهایتا باید از گزینه های پیشنهادی یکی را انتخاب کنند. در این صورت فرصت راه یابی یک اصلاح طلب جوانتر برای شهرداری تهران تقریبا نزدیک به محال خواهد بود.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور:
دولت آقای روحانی به دنبال کابینه‌ای فراجناحی است/پیمانکاران و مدیران را به خاطر تأخیر در زمان مقرر اجرایی پروژه‌ها سرزنش نکنید 31 تیر 96
گیلان آنلاین: رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور با اشاره به اینکه دولت آقای روحانی به دنبال کابینه‌ای فراجناحی است گفت: به تعهدهایی که در زمان انتخابات دادم عمل خواهم کرد.

اینجا قطر است با میوه های ارزان ایرانی 31 تیر 96
گیلان آنلاین: اینجا قطر است، هر جعبه بزرگ کاهوی ایرانی ۱۵ ریال به فروش می رسد.هرجعبه گیلاس ایران هم محتوی ۸ بسته حدود ۲۵۰ گرمی است که ۵۰ ریال عرضه می شود. قیمت هر بسته جداگانه ۸ ریال است. قیمت هر عدد خربزه ایرانی با سایز متوسط هم کمتر از ۱۰ ریال است.

اصلاحات تسلیم شد
عیبی ندارد اصولگرایان هم در کابینه باشند! 31 تیر 96
گیلان آنلاین: تسلیم شدن اصلاح‌طلبان در قبال خواسته رئیس‌جمهور روحانی برای حضور برخی چهره‌های اصولگرا در کابینه دومش مسبوق به سابقه است.

سردبیر پناهنده به آمریکا و خط و نشان برای اطرافیان روحانی! 31 تیر 96
گیلان آنلاین: یک روزنامه اجاره‌ای و زنجیره‌ای، برخی اعضای دفتر و مشاوران نزدیک روحانی را غنیمت‌طلبان (مجاهدین شنبه) خواند.

نماینده مردم رشت مطرح کرد:
رشوه توتال در گذشته و فاسد کردن مدیران/ توتال با دستور آمریکا برای سرمایه‌گذاری در ایران حاضرشده است 31 تیر 96
گیلان آنلاین: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشوه شرکت نفت توتال به مدیران ارشد کشور و فاسد کردن آن‌ها گفت: آمریکا در زمان تحریم به توتال اجازه داده است در ایران سرمایه‌گذاری کند که این جای بحث دارد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان:
قراردادهای کرسنت و توتال زمینه‌ساز سلطه طاغوت و صهیونیست است 30 تیر 96
گیلان آنلاین: برخی با مقایسه ظاهر رفتار خود با رفتار امام معصوم، خود را شیعه ناب می‌دانند در صورتی‌ که باطن اعمال باید مورد مقایسه قرار گیرد.

امام‌ جمعه موقت رشت:
مردم ما هیچ‌وقت جنایات منافقین را فراموش نمی‌کنند/ منافقین همان داعشی‌های دهه 60 هستند 30 تیر 96
گیلان آنلاین: مدیران جامعه برنامه‌ریزی کنند و به افراد تحت امر خود بگویند که در نماز جمعه حاضر شوند و توجه داشته باشند که این مجالس خار چشم دشمنان خواهد بود.

نگاهی به کارنامه رییس جدید دانشگاه آزاد؛
چرا فرهاد رهبر «خیرالموجودین» دانشگاه آزاد است؟ 30 تیر 96
گیلان آنلاین: طبیعی است کسانی که دانشگاه آزاد را در یک دهه اخیر به سمت «ایدئولوژی زدایی» و سکولاریزاسیون سوق داده و حتی آن را به اتاق فکر طراحی توطئه تبدیل کرده بودند، حال از بابت فقدان این «دژ» مهم خشمگین باشند.


تلگرام روسی و اینستاگرام صهیونیستی است/ آتش به اختیار رهبری مربوط به مسائل فرهنگی است 30 تیر 96
گیلان آنلاین: آتش به اختیار مقام معظم رهبری مربوط به مسائل فرهنگی است و هیچ‌کس نباید در مسائل فرهنگی منتظر مسئولان باشند.

عده‌ای در دوره اصلاحات به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند 30 تیر 96
گیلان آنلاین: وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه عده‌ای در دوره اصلاحات به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند، گفت: این افراد پس از فتنه 88 از کشور خارج و در حال حاضر هم زیرمجموعه آمریکا هستند.


متن تقدیر رهبر انقلاب از وزیر اسبق امور خارجه 30 تیر 96
گیلان آنلاین: علی‌اکبر ولایتی وزیر امور خارجه وقت ایران به مناسبت ۲۹ تیرماه سالگرد پذیرش قطعنامه ۵۹۸ در صفحه شخصی خود متن تقدیر رهبر انقلاب از خودش را منتشر کرد.

روابط عمومی مؤسسه اعتباری کاسپین:
مدیرعامل مؤسسه اعتباری کاسپین برکنار شد 30 تیر 96
گیلان آنلاین: محمدجعفر افتخار از مدیرعاملی مؤسسه اعتباری کاسپین برکنار شد.

تلگرام