دکتر باقری لنکرانی استاد برتر شد 28 مرداد 96
گیلان آنلاین: هیأت ممیزه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعطای مرتبه استاد برتری به دکتر «کامران باقری لنکرانی» فوق تخصص بیماری‌های گوارش و کبد و عضو هیأت علمی گروه داخلی این دانشگاه موافقت کرد.


درس انسانیتی که پزشک گیلانی به مسئولین داد 27 مرداد 96
گیلان آنلاین: این حرکت اخلاق مدارانه و برگرفته از فرهنگ غنی ایرانی اسلامی اولین فلوشیپ سی تی آنژیوی قلب استان نشان داد که هنوز می توان علاوه بر علم و دانش، بهترین سرمشق ها و الگوها در زمینه ی ارزش های انسانی را نیز در جامعه پزشکی جستجو کرد.


مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تغییر می کند 23 مرداد 96
گیلان آنلاین: پس از اینکه در ابتدای هفته جاری، مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تغییر کرد و دکتر کریمی جایگزین دکتر بالو در این سمت شد، اکنون زمزمه هایی در خصوص تغییر در مدیریت درمان دانشگاه نیز شنیده می شود.


مدیر نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تغییر کرد 21 مرداد 96
گیلان آنلاین: با حکم دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر علی نقی کریمی به عنوان سرپرست مدیریت نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه معرفی شد.

جابه جایی پی در پی در حوزه درمان
مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی تغییر می کند 19 مرداد 96
گیلان آنلاین: بر اساس شنیده ها، مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آینده ای نزدیک از سمت خود برکنار می گردد.

نماینده مردم شهرستان رشت:
بدهکاری 200 میلیارد تومانی بیمه‌ها به مراکز درمانی گیلان/ بی‌توجهی در پرداخت مطالبات سلامت مردم را تهدید می‌کند 14 مرداد 96
گیلان آنلاین: مردم در پی بدهی بیمه‌ها به مراکز درمانی ضرر می‌کنند و سلامتشان تهدید می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان:
استانداردسازی بیمارستان‌ها به‌تنهایی کافی نیست/چشم‌انداز دانشگاه حرکت به سمت‌ دانشگاه‌های نسل سوم است 14 مرداد 96
گیلان آنلاین: چشم‌انداز دانشگاه پیشه رو بودن به سمت‌وسوی دانشگاه‌های نسل سوم است که کارآمدی در ارائه خدمات مستقیماً به کیفیت فعالیت‌ها و به نظارت و درمان است.


صدور مجوز "تشکل‌های دانشجویی" تنها با حضور 3 عضو هیئت نظارت!+اسناد 10 مرداد 96
گیلان آنلاین: هیئت مرکزی نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان در حالی مدعی تاسیس اتحادیه دانشجویی شده که حواشی زیادی پیرامون این جلسه مطرح است.

به بهانه تغییر مدیر بازرسی دانشگاه علوم پزشکی گیلان
وقتی برخی مسئولین نسبت به تخلفات آشکار بی تفاوت می شوند 10 مرداد 96
گیلان آنلاین: هفته گذشته خبر تغییر مدیر بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی گیلان منتشر و میترا صدقی ثابت جایگزین اختر خوشدل شد.

در نتیجه ضعف شدید معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت
توقف انجام آنژیوپلاستی اورژانسی در تنها مرکز فوق تخصصی قلب دولتی گیلان!!! 5 مرداد 96
گیلان آنلاین: آنژوپلاستی اورژانسی اقدامی است که تا چهار الی شش ساعت پس از شروع سکته قلبی باید انجام گردد تا از آسیب جدی به قلب جلوگیری شود.

استاد عبدالرسول سبحانی:
چاپ ۵ جلد کتاب سند راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال گذشته 5 مرداد 96
گیلان آنلاین: این هفت استراتژی شامل؛ ارتقای برند دانشگاه، بین‌المللی سازی، توسعه و بهینه‌سازی زیرساخت‌های دانشگاه، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی، انضباط بخشی مالی، ساماندهی و بهره‌ورسازی املاک و استفاده از پتانسیل خیرین سلامت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
موفقیت دانشگاه‌های ما محدود است/ دانشگاه گیلان می‌خواهد خود را از حصار بیرون بکشد 5 مرداد 96
گیلان آنلاین: هیچ دانشگاهی به‌تنهایی در سطح بین‌الملل حرفی برای گفتن ندارد، حتی دانشگاه تهران در رنکینگ جهانی رتبه کمتر از ۵۰۰ ندارد، این نشان می‌دهد که موفقیت دانشگاه‌های ما محدود است.


فرهاد رهبر: چارت "دانشگاه آزاد" تغییر می‌کند 5 مرداد 96
گیلان آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به تحول در ساختار اداری این دانشگاه گفت: تغییر چارت دانشگاه در سطوح مدیریتی و از بالا به پایین خواهد بود.

بالاخره خوشدل یکی از مدیران دوره برزیگر برکنار شد
پرستار حقوقدان مدیر بازرسی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد 3 مرداد 96
گیلان آنلاین:پرستار حقوقدان مدیر بازرسی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد


رییس سابق دانشکده پزشکی مدیر امور هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد 3 مرداد 96
گیلان آنلاین: بنا به پیشنهاد دکتر حسین همتی معاون آموزشی دانشگاه و با حکم رییس دانشگاه، دکتر آبتین حیدرزاده به سمت مدیر امور هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد.

رئیس انجمن فیزیوتراپی گیلان:
تاسیس دانشکده توانبخشی از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان است 2 مرداد 96
گیلان آنلاین: براساس نیاز مردم و سلامت جامعه تاسیس دانشکده توانبخشی از اولویت‌های برنامه‌های راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است.


مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تغییر کرد 2 مرداد 96
گیلان آنلاین: با حکم دکتر جمشید محمدی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، غلامرضا عبدالله زاده به سمت سرپرستی مدیریت منابع انسانی دانشگاه منصوب شد.


آغاز به کار هشتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان در دانشگاه علوم پزشکی گیلان 1 مرداد 96
گیلان آنلاین: صبح شنبه ، هشتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دانشکده پرستاری مامایی شهید بهشتی رشت، آغاز به کار نمود.


تحلیلی اجمالی بر انتخابات نظام پزشکی رشت 31 تیر 96
گیلان آنلاین: اما شاید مهمترین ویژگی این دوره همچون اکثر دوره ها، عدم کاندیداتوری بسیاری از اساتید و شخصیت های برحسته و خوشنام پزشکی گیلان در این انتخابات بود که قطعا حضور آنها می توانست در راستای توانمندی نظام پزشکی تاثیر جدی بگذارد. 

دانشگاه علوم پزشکی در زمینه علوم پایه نیاز به تقویت و فعالیت بیشتری دارد 31 تیر 96
گیلان آنلاین: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بابیان اینکه بخش دولتی ما در راستای توسعه علوم بهداشت و درمان در استان عملکرد مطلوبی ندارد گفت: دانشگاه علوم پزشکی در زمینه علوم پایه نیاز به تقویت و فعالیت بیشتری دارد.


نتایج انتخابات نظام پزشکی رشت 31 تیر 96
گیلان آنلاین: انتخابات سازمان نظام پزشکی در رشت روز جمعه 30 تیر برگزار شد و از گروه پزشکی10 نفر به جمع 17 نفره هیئت مدیره این سازمان در شهرستان رشت راه یافتند.


اخذ رای در انتخابات نظام پزشکی رشت پایان یافت/ آمار اولیه 30 تیر 96
گیلان آنلاین: انتخابات سازمان نظام پزشکی همزمان با سراسر کشور از 8 صبح امروز در رشت شروع و تا دقایقی قبل در سالن اجتماعات بیمارستان الزهرای رشت ادامه یافت.


سعی ناکام یکی از نامزدهای انتخابات نظام پزشکی رشت در انجام تخلف! 30 تیر 96
گیلان آنلاین: یکی از فرزندان این نامزد مسن انتخابات که از ساعت 8 صبح امروز در سالن اجتماعات بیمارستان الزهرا حضور پیدا کرده بود و با رای دهندگان ارتباط برقرار می کرد، بالاخره با دو ساعت تاخیر از سوی مسئولان برگزاری انتخابات به بیرون هدایت شد.


آیا دکتر فدایی توان پیشگیری از بروز تخلفات در انتخابات نظام پزشکی رشت را خواهد داشت؟ 29 تیر 96
گیلان آنلاین: آیا دکتر فدایی رییس هیئت اجرایی انتخابات نظام پزشکی استان توانایی پیشگیری از بروز تخلفات برخی از نامزدهای خودخواه را خواهد داشت یا همچون ادوار گذشته برخی از آنها با نهایت جسارت بر صورت قانون و عدالت چنگ خواهند انداخت!


چند سئوال به بهانه پیام رییس نظام پزشکی رشت در خصوص انتخابات 28 تیر 96
گیلان آنلاین: آیا برزیگر به عنوان یک نامزد حاضر خواهد شد در روز انتخابات جز برای دقایقی که جهت انداختن رای خود به صندوق، در محل اخذ رای حضور می یابد در بقیه ساعات محل انتخابات و اطراف آن را طبق قانون و عرف ترک کند و پزشکان را در محذوریت ها و رودربایستی ها قرار ندهد؟! چه اینکه رعایت قانون از قشر فرهیخته پزشکی بیش از هر قشر دیگری انتظار است.

افزایش شور و حال در تبلیغات انتخابات نظام پزشکی رشت
غایب بزرگ انتخابات نظام پزشکی رشت/ حذف نام برزیگر از ائتلاف فراگیر/ عزم پزشکان برای تغییر در هیئت مدیره 27 تیر 96
گیلان آنلاین: درحوزه انتخابیه رشت تعداد 26 پزشک نامزد شده اند که از این بین 10 نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره نظام پزشکی رشت انتخاب می شوند و 7 نفر نیز از بین سایر رشته ها، هیئت مدیره سازمان شهرستانی را برای 4 سال تشکیل خواهند داد.


دکتر برزیگر در چه شرایطی به رتبه استادی رسید؟! 26 تیر 96
گیلان آنلاین: با وجود چهره های ممتاز علمی در این دانشگاه که به زعم بسیاری از پزشکان، واضحاً از برزیگر قوی تر بودند و هستند، این تنها برزیگر بود که در آن سالها علیرغم مشغله های فراوان بابت مسایل مدیریتی به ویژه در فرصت بسیار کوتاه 8 ساله، تا رتبه استادی ارتقای علمی یافت!

فرماندار رودسر:
رضایتمندی از پرسنل اداری بیمارستان شهید انصاری رودسر وجود ندارد/ سکوت دانشگاه علوم پزشکی گیلان چه معنایی دارد؟ 26 تیر 96
گیلان آنلاین: فرماندار رودسر بابیان اینکه مردم از پرسنل اداری بیمارستان شهید انصاری رودسر رضایت ندارند خواستار پاسخگویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در رابطه با مشکلات بیمارستان مذکور شد.

ایجاد یک معاونت جدید در دانشگاه علوم پزشکی
سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد 25 تیر 96
گیلان آنلاین: با حکم دکتر یوسف زاده رییس دانشگاه، دکتر علی داودی به عنوان سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد.


رئیس دانشگاه آزاد انتخاب شد 25 تیر 96
گیلان آنلاین: اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد فرهاد رهبر را به عنوان رئیس این دانشگاه به شورایعالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌کنند.

تلگرام