آیا برزیگر همچنان خود را بنیانگذار بیمارستان حشمت رشت می داند؟! / آیا وی عذرخواهی خواهد کرد؟ 21 اسفند 96
گیلان آنلاین: در دوره ای که بیمارستان حشمت رشت علاوه بر بخش قلب دارای بخش های دیگری نیز بود و متخصصین مختلفی در این بیمارستان مسشغول طبابت بودند، برزیگر حتی اولین متخصص قلب این بیمارستان نیز نبوده و پیش از فارغ النحصیلی وی در رشته قلب، متخصصین قلب دیگری در این مرکز آغاز به کار کرده بودند!


اهدای عضو، آخرین حرکت فرهنگی رییس اداره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان 21 اسفند 96
گیلان آنلاین: پس از تشخیص مرگ مغزی، صبح امروز اعضای بدن وی از جمله کبد و کلیه ها به نیازمندان اهدا شد تا اهدای عضو ، آخرین حرکت زیبا و فرهنگی این فعال فرهنگی دانشگاه باشد.


برگزاری همایش بزرگ فوریت های پزشکی در گیلان 18 اسفند 96
گیلان آنلاین: به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دومین همایش بزرگ فوریت های پزشکی استان گیلان با حضور کارکنان اورژانس 115گیلان و خانواده هایشان در مجتمع فرهنگی رفاهی زیباکنار برگزار شد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح کرد:
انتقاد از تعدد مراکز آموزش عالی متعلق به دستگاه‌های خدماتی و اجرایی در کشور/ دانشگاه‌های دستگاه‌های دولتی حیات خلوتی برای مدیران هستند 9 اسفند 96
گیلان آنلاین: متأسفانه دانشگاه‌های دستگاه‌های دولتی همانند مؤسسات مالی و اعتباری قارچ گونه ایجاد و رشد می‌کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
ورزش در پیشگیری از بیماری افسردگی موثر است 7 اسفند 96
گیلان آنلاین: بدن انسان همیشه به صورت یک واحد کلی عمل می‌کند،نه به صورت یکسری بخش‌های جدا از هم، ذهن و بدن از هم جدا نیستند.

جبار کوچکی نژاد :
دانشگاه‌ علمی کاربردی به حیات خلوت مدیران دستگاه‌ها تبدیل شده است 6 اسفند 96
گیلان آنلاین: این مراکز به حیات خلوت برخی مدیران تبدیل شده‌اند.


گله معاون وزیر بهداشت از نبود مرکز جامع برای بیماران سرطانی در گیلان/ سکوت سنگین انوش برزیگر در خصوص تغییر محل هزینه کرد بودجه سرطانی های گیلان/ احتمال تحقیق و تفحص از دوره مدیریتی برزیگر 19 بهمن 96
گیلان آنلاین: اقدامات این چنینی برزیگر در دوره ریاست و حاشیه سازی های هر از چند گاه وی پس از برکناری زودهنگام از ریاست، موجب شده تا یکی از نمایندگان عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی موضوع تحقیق و تفحص از این دانشگاه در بازه زمانی مربوط به مدیریت برزیگر را کلید زند.

معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به گیلان خبر داد
ساخت 180 اورژانس بیمارستانی در سراسر کشور 19 بهمن 96
گیلان آنلاین: ساخت 180 اورژانس بیمارستانی در سراسر کشور در برنامه کاری وزارت بهداشت قرار دارد که بزودی تعدادی از این اورژانس‌ها در چرخه ارایه خدمات سلامت قرار می‌‌گیرند.


واکنش عجیب برزیگر به اظهارات نماینده لاهیجان/ هفت سئوال از جناب برزیگر 10 بهمن 96
گیلان آنلاین: گفتنی است که در مراکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی از جمله بیمارستان دکتر حشمت رشت و به ویژه در نوبت های صبح اقدامات درمانی توسط رزیدنت ها زیر نظر اساتید صورت می گیرد و اما در برخی موارد اساتید بدون حضور رزیدنت ها به انجام اقدامانت درمانی مبادرت می ورزند


فرار رو به جلوی برزیگر و تعیین تکلیف برای دانشگاه بدون پاسخگویی در خصوص انبوهی از مشکلات دوره خود 8 بهمن 96
گیلان آنلاین: در آینده به ابعاد جدید و ناگفته هایی از دوره ریاست برزیگر خواهیم پرداخت، پزشکی که در دوره ریاست او...

رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور:
پرستاران از نبود امنیت کاری رنج می‌برند 6 بهمن 96
گیلان آنلاین: وجود اتفاقاتی نظیر ضرب و شتم پرستاران سبب عدم وجود امنیت کاری برای پرستاران شده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
گیلان به قطب درمانی کشور تبدیل شود/ پزشکی که قادر به آنژیوگرافی نیست بیمار مربوطه را در سرویس خود بستری می کند!/ رییس دانشگاه علوم پزشکی با این تخلف برخورد کند 6 بهمن 96
گیلان آنلاین: در حوزه درمان نیز برخی از پزشکان که البته تعداد بسیار معدودی هستند با تخلفات مکرر خود وجهه جامعه پزشکی و حوزه درمان را تخریب می‌کنند و گیلان نیز در این زمینه مستثنی نیست.

اتهام سنگین و جنجالی انوش برزیگر علیه وزیر بهداشت ؟! 2 بهمن 96
گیلان آنلاین: دکتر انوش برزیگر رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه اقدامات جنجالی خود، روز گذشته در یادداشتی که در برخی از رسانه ها منتشر شد اتهام سنگین و عجیبی را متوجه دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر پرتلاش بهداشت نمود.


دانشگاه سیاسی پیام نور یا سیاست دانشگاهی پیام نور؟ 21 دی 96
گیلان آنلاین: امید به آن است با تکیه بر رهنمود های مقام معظم رهبری و به دور از حب و بغض های سیاسی و رانتی در جهت نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گامی ارزشمند برداشته شود.


زمان آزمون ارشد گروه پزشکی تغییر کرد +جزئیات 20 دی 96
گیلان آنلاین: براساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، به منظور ارتقای کیفی آزمون رشته های فیزیوتراپی و فیزیوتراپی ورزشی تجمیع شده و بصورت یک مجموعه برگزار میشود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
تراز منفی 65 میلیارد تومانی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان/ اولویت اصلی دانشگاه علوم پزشکی ارتقای ایمنی بیمارستان‌های استان است/ احداث سه بیمارستان جامع و یک مگا هاسپیتال در گیلان 20 دی 96
گیلان آنلاین: اولویت اصلی دانشگاه علوم پزشکی ارتقای ایمنی بیمارستان‌های استان است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
چاقی از عوامل مهم و تأثیرگذار در بروز دیابت و فشارخون است/سبقت چاقی گیلانی‌ها در مقایسه با میانگین کشوری 19 دی 96
گیلان آنلاین: چاقی از عوامل مهم و تأثیرگذار در بروز این نوع بیماری‌ها است.

کمبود اعتبارات پژوهشی و عدم تخصیص به‌موقع منابع بزرگ‌ترین چالش دانشگاه‌ها/ دانشگاه‌ها یارای تولید ثروت و درآمد برای دولت نیستند 18 دی 96
گیلان آنلاین: کمبود اعتبارات و عدم تخصیص اعتبارات پژوهشی و ابداعات در دانشگاه‌ها به یکی از چالش‌های بزرگ تبدیل‌شده و لازم است تا دولت نگاه ثروت آفرین و درآمدزا را از روی دوش دانشگاه‌ها بردارد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی:
هیچ رشته‌ای در دانشگاه آزاد تعطیل نخواهد شد 16 دی 96
گیلان آنلاین: معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هیچ رشته‌ای در این دانشگاه تعطیل نخواهد شد و با اتخاذ سیاست‌های جدید از جمله تخفیف شهریه و کاهش 50 درصدی آن زمینه حضور دانشجویان را فراهم می‌آوریم.  


آخرین تغییرات روسای دانشگاه ها +جدول 12 دی 96
گیلان آنلاین: براساس آخرین تغییرات در بدنه روسای دانشگاه ها تاکنون ۱۶ انتصاب صورت گرفته که ۱۲ نفر از روسای دانشگاه ها با صدور احکامی جداگانه از سوی وزیر علوم ابقا و ۴ نفر به عنوان سرپرست جدید معرفی شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
رشد دانشگاه در همه حوزه ها باید به صورت متوازن شکل بگیرد 5 دی 96
گیلان آنلاین: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پنجاه و هشتمین جلسه شورای راهبردی حوزه سلامت، گفت: رشد دانشگاه در همه حوزه ها باید به صورت متوازن شکل بگیرد و این می تواند بستر مناسبی برای رشد و ارتقای دانشگاه و ایجاد یک جهش بزرگ باشد.  

در گفت‌وگوی فارس با نائب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس مطرح شد
هشدار کوچکی نژاد به وزیر علوم در رابطه با آشفتگی‌های دانشگاه گیلان/ واکاوی بیشتر در جهت رفع تنش‌های دانشگاه ضرورت دارد 4 دی 96
گیلان آنلاین: نائب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در راستای تنش‌ها و بی‌قانونی‌های موجود در دانشگاه گیلان به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هشدار داد.

پشت پرده تجلیل از استاد هتاک در دانشگاه گیلان چیست؟! 3 دی 96
گیلان آنلاین: باید به نظاره نشست تا چه زمانی دانشگاه گیلان به‌عنوان یکی از پایه‌های علمی کشور با سیاست‌زدگی افرادی خاص جولانگاه دریدگی‌های سیاسی گرگ‌های در لباس میش خواهد بود.


معارفه «نیک روش» به عنوان رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور+ تصاویر 3 دی 96
گیلان آنلاین: مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
۱۶ میلیارد تومان پروژه درمانی در صومعه‌سرا اجرایی شد 3 دی 96
گیلان آنلاین: ۱۶ میلیارد طرح عمرانی در حوزه پزشکی در صومعه‌سرا در حال اجراست که مهمترین آن ساخت اورژانس این شهرستان با بودجه ۱۰ میلیارد تومانی است.

آیت‌الله رضا رمضانی در همایش وحدت حوزه و دانشگاه:
باید وحدت حوزه و دانشگاه منجر به ایجاد وحدت در راهکارها و کاربردها بشود/ برخی در مسائل سیاسی توجیه نیستند 3 دی 96
گیلان آنلاین: باید وحدت حوزه و دانشگاه منجر به ایجاد وحدت در راهکارها و کاربردها بشود.

با حکم وزیر علوم؛
رئیس دانشگاه گیلان ابقا شد 2 دی 96
گیلان آنلاین: دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر احمد رضی را برای مدت چهار سال دیگر به ریاست دانشگاه گیلان منصوب کرد.


فعال فرهنگی گیلان مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور شد/ دکتر محمد جواد نیک روش کیست؟ 2 دی 96
گیلان آنلاین: دکتر محمدجواد نیک روش عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین (ع) و مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) به سمت ریاست سازمان بسیج دانشجویی کشور  منصوب شد.


عزم جدی دانشگاه تهران برای برخورد با متخلفان علمی 30 آذر 96
گیلان آنلاین: دانشگاه تهران با هرگونه تخلف و سرقت علمی برخورد جدی خواهد داشت و در این زمینه ملایمتی نشان نمی‌دهد.


دو تغییر مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان 29 آذر 96
گیلان آنلاین: مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی و مدیر بیمارستان پورسینا سمت های خود را با یکدیگر تعویض کردند.

تلگرام